• Свеж
DELL OPTIPLE SFF Десктоп Компјутер, Intel Core I5-3.2 GHz до 3.6 GHz, 8GB DDR3, 2TB HDD, ДВД, WIFI, HDMI, VGA, Дисплеј Порта, USB 3.0, Bluetooth 4.0, Win10Pro

DELL OPTIPLE SFF Десктоп Компјутер, Intel Core I5-3.2 GHz до 3.6 GHz, 8GB DDR3, 2TB HDD, ДВД, WIFI, HDMI, VGA, Дисплеј Порта,

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Долгорочна сигурност целосна поддршка за животниот циклус : Потпрете се на услугите На Dell за да ви помогнат да ги конфигурирате, распоредите, управувате и поддржувате работните површини На Dell Opti Plex од крај до крај, вклучително и препродажба или рециклирање кога ќе стигнат до крајот на нивниот животен циклус. Издржливост : Dell Opti Plex 7020 е направен со издржливи материјали кои се мерат според реалните услови. Тој беше Подложен На Многу Забрзано Тестирање На Животниот Циклус (Х. А. Л. Т.) и ги издржа границите на толеранција на нашите инженери за топлина, студ, вибрации, шокови и капки. Заштедете енергија : Dell Opti Plex 7020 е во согласност со Енергетската Starвезда 6.0 и Epeat златен енергетски рејтинг. Процесор Intel Core 4-Та Генерација i5-4570 (Двојадрен 3.30 GHz 3 MB w/HD4400 Графика) Оперативен Систем Windows 10 Професионални (64 Битни) Меморија 8 GB DDR3 Складирање2 Tb Хард Диск. Видео Картичка Интел Интегрирана Графика Оптички Диск ДВД Диск Сосема Нов USB Тастатура И Глувчето Комбинации Шасија Мала Форма Фактор (СФФ) Број На Заливи : 1 Внатрешен 3.5" 1 надворешен 5.25" (слимлајн) Експанзија Слотови : PCIe x16 PCIe x16 жичен како x4 Моќност Spec Drive Expansion Количина : 1 Големина : 3.5" Тип : Внатрешна Количина : 1 Големина : 5.25" Тип : надворешни Влезови/Излези Порти 4 X USB 3.0 ТИП-А 6 X Usb 2.0 Тип-А 1 X Db-9 СЕРИСКИ 2 x Ps/2 дисплеј 2 x displayport 1 x vga аудио 2 x 1/8" (3.5 Mm) Излез на слушалки 2 x 1/8" (3.5 Mm) Микрофон Влезна Комуникациска Мрежа : 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet (rj-45) Wi-Fi : ДА BLUETOOTH : ДА Тастатура И Глувчето Тастатура И Глувчето : Сосема Нов usb тастатура И Глувчето 2018 dell optiplex 7020 сфф десктоп компјутер,Интел Core I5-4570 3.2 ghz до 3.6 GHZ, 8gb Ddr3, 2tb Hdd, Двд, Wifi, Hdmi, Vga, Дисплеј Порта, Usb 3.0, Bluetooth 4.0, WIN10 PRO64 (Користени).

Детални спецификации

Додатоци на производи