• Свеж
Anvazise Пар Плетење Нараквица Боја Декорација Мултиколирана Опционална Прилагодлива Двојка Нараквица За Одмор Црна И Црвена

Anvazise Пар Плетење Нараквица Боја Декорација Мултиколирана Опционална Прилагодлива Двојка Нараквица За Одмор Црна И Црвена

DEN 879.52

Од стока
Во магацинот

Опис : Со магнетски шарм што се привлекува едни со други, оваа нараквица е одличен подарок за роденден или годишнина за момче или девојка.Со извонредна изработка, рачно ткаени и нежни привлечности, оваа нараквица која додава додаток за накит од висока класа на вашите празни раце ве прави помодерни и unique.It изработен е од висококвалитетна легура и кабел, кој е антикорозивен и издржлив.Прилагодливиот опсег на нараквицата е 14-26cm.It погоден е за свадба, свршувачка, забава, одмор, роденден, патување и друг млечен живот.Име на ставка : Нараквица Материјал : Легура,Карактеристики На Кабелот : Плетенка, Фина Изработка, Отпорна На Избледувањедетали За Големина : Прилагодлива Должина : 14см-26см/5.51 "-10.24" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 2 х Нараквица Со магнетски шарм што се привлекува едни со други, оваа нараквица е одличен подарок за роденден или годишнина за момче или девојка. Со извонредна изработка, рачно ткаени и нежни привлечности, оваа нараквица која додава додаток за накит од висока класа на вашите празни раце ве прави помодерни и уникатни. Изработен е од висококвалитетна легура и кабел, кој е антикорозивен и издржлив. Прилагодливиот опсег на нараквицата е 14-26см. Таа е погодна за свадба, ангажман, забава, одмор, роденден, патување и друг млечен живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Девојка за девојки за девојки илустрации за девојки принцеза илустрација на животни илустрација на животно илустрација на платно,

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.33

Трговска марка ликовна уметност „Перфекција на природата“ платно уметност од пипа ликовна уметност, бела мат, сребрена рамка

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговск�

DEN 457.44