• Свеж
Најдобри Постери Оган И Мраз Мини Постер 11инкс17во Мини Постер Постер Боја Категорија: Мулти, Необликувани, Возрасти: Возрасни, Правоаголник

Најдобри Постери Оган И Мраз Мини Постер 11инкс17во Мини Постер Постер Боја Категорија: Мулти, Необликувани, Возрасти: Возрасни,

DEN 215.84

Од стока
Во магацинот

Оган И Мраз Мини Постер 11инкс17во Мини Постер. Мини Постер мери 11inx17in. Живописна шарена слика на висококвалитетна постер хартија. Одличен додаток на секоја соба. Малата големина овозможува многу опции и можност за прикажување на неколку заедно. Мерки 11 во x 17in. Мала тежина, лесна за прикажување. Одлично за филмски соби, простории за забава, дувла или која било просторија. Препорачани возрасни распакуваат и прикажуваат. Направени ВО Сад филм Соба уметност; Забава; поп култура. Уникатен начин за прикажување на вашата омилена уметност. Помала големина се вклопува речиси насекаде. Одлично за филмски соби, простории за забава, дувла или која било просторија.

Детални спецификации

Додатоци на производи