• Свеж
Талус Постави Размножување Топка Лесна Издржлива Пренослива Растителна Размножување Искоренување Топка За Пресадување Јасно Л

Талус Постави Размножување Топка Лесна Издржлива Пренослива Растителна Размножување Искоренување Топка За Пресадување Јасно

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Опис : нашиот уред за искоренување на растенијата е доволно цврст и издржлив за да се користи постојано, што може да клонира повеќе растенија според вашите желби.Со висок притисок и висока влажност на животната средина, новите растенија може да се произведуваат побрзо.Изработена од пластика, оваа кутија за одгледување корен е практична и бунтовничка.Постојат 2 големини за избор Од М, L.It може да биде погодна за многу места, како што се градина, дом, итн.Име на ставка : Материјал За Одгледување Корен : Пластични Белешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 5 кутии За Одгледување Корени Нашиот уред за искоренување на растенијата е доволно цврст и издржлив за да се користи постојано, што може да клонира повеќе растенија според вашите желби. Со висок притисок и висока влажност на животната средина, новите растенија може да се произведуваат побрзо. Изработена од пластика, оваа кутија за одгледување корен е практична и бунтовничка. Постојат 2 големини за избор Од М, Л. Тоа може да биде погодно за многу места, како што се градина, дом, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машка Облека Спортска Маица Со Кратки Ракави Слободно Време Хаваи Фит Панталони Крпеница Плажа Улична Облека Надворешна Облека

●Материјал+ машки 2 парчиња тренерки облека е направена со убав квалитет ткаенина се користи во овој се

DEN 975.84

Ноќта На Вештерките Се Занимава Дозвола Модни Жени Долги Ракави Костум Сет V-Вратот Еднобојни Секси Комплети Женски Облеки Сетови

Мода Жени Долги Ракави Костум Сет VВратот Еднобојни Секси Сетовикарактеристики : Карактеристики : Секси

DEN 1.33

Фатуов Женски Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Лабава Облека Со Тркалезен Врат Опуштено Вклопување Графички Принт Морнарица БЛУЗИ

Женски Пуловер Врвови Зимски Пуловер Дуксери за жени божиќни дуксери за жени Кошули Со Долги Ракави За �

DEN 582.24