• Свеж
Нсендм Лесни Летни Панталони Жени, Жени Памучни Ленени Панталони Широка Нога Со Висок Струк Летна Плажа Панталони Со Врвки, Греј, XL

Нсендм Лесни Летни Панталони Жени, Жени Памучни Ленени Панталони Широка Нога Со Висок Струк Летна Плажа Панталони Со Врвки,

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Сезона : Пролет, лето, aut, зима. Повод : Секојдневно . Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен, спорт. Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х Панталони Обични Панталони Долги Зимски Врвови За Жени Канцеларија Плус Големина Обични Панталони за Женска Табела : . Големина : С Половината : 68-78см/26,77-30,71" : 90см/35,43" Должина : 103см/40,55"Големина : М Половината : 73-83см/28,74-32,68" : 95см/37,40" Должина : 104см/40,94"Големина : Л Половината : 78-88см/30,71-34,65" : 100см/39,37" должина : 105см/41,34"големина : xl Половината : 83-93см/32,68-36,61" : 105см/41,34" должина : 106см/41,73"големина : ххл половината : 88-98см/34,65-38,58" : 110см/34,65-38,58" 43.31" должина : 107см/42.13 " еластичен појас и појас, дизајн, добро изработен, ќе ви Се Допаднат овие панталони лабави женски панталони еластични половини обични Работни Панталони Жени. Измијте Се Препорачува Со Ладна Вода/Не / Висат Или Линија Сува/Измијте Со Слични Бои, Што ќе Ја Зголеми Издржливоста на Вашата Облека. Женски Панталони Секојдневна Работа Високи Женски Обични Панталони Мала Должина. Мора Да Неколку Пара Различни Бои За Да Ги Замените. Жени Кратки Панталони Секојдневен Фустан Панталони За Жени Бизнис Повик Висок Половината.

Детални спецификации

Додатоци на производи