• Свеж
Ауфмер Женски Маици Со Долги Ракави Клиренс Повеќебоен Принт Со Долг Ракав Џемпери Со Кружен Врат Со Половина Патент За Жени Врвови Паѓаат Лабава Пуловер Кошула Об

Ауфмер Женски Маици Со Долги Ракави Клиренс Повеќебоен Принт Со Долг Ракав Џемпери Со Кружен Врат Со Половина Патент За Жени

DEN 302.24

Од стока
Во магацинот

Женски Врвови Паѓаат Долги Ракави Лабава Пуловер Кошула Обични Дами Градите Печатење Екипажот Sweatshirts Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долга Јака Со Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски БлузиОвие материјали се меки,а цврстото густо руно со висока густина на бод останува топло и пријатно,густо и удобно, ве одржува топло во fall и зима. €és Design® : Есенски тимови За женски / женски атлетски дуксери обложени со руно/женски дуксер со пуловер/јака за рамо со капка/џебови од кенгур/патентот работи непречено/обложена со руно/мека внатре/опуштено вклопување / чувајте го ветерот и студот. €_ Совпаѓање● : може да се совпадне со различни типови панталони.Како што се фармерки, спортски панталони, хеланки, секојдневни панталони,хулахопки итн.И можете да одговарате на се што сакате внатре за да создадете мода и убав изглед во пролет, aut и winter.In заклучок, овој моден долг ракав е идеален избор во вашата гардероба. €_ Пригода q : овој долг ракав е погоден за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, играње топка, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. €_ Совети : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Хемиско Чистење.1. Трикотажата лесно се деформира, затоа не влечете силно.2. начинот на проветрување треба да биде плочки.3. Измијте рачно во ладна вода и избегнувајте машинско перење во машини за перење домаќинства ако е можно. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!.

Детални спецификации

Додатоци на производи