• Свеж
Женски Фустани Секојдневен Секојдневен Лабав Фустан Плус Големина Фустан Летни Фустани За Жени Летен Фустан За Жени

Женски Фустани Секојдневен Секојдневен Лабав Фустан Плус Големина Фустан Летни Фустани За Жени Летен Фустан За Жени

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Име на ткаенина : полиестерпетер : процес на печатење : печатење / печатење и боење потекло : гуангжустил : форма на прашкаста комбинација : должина на едно парче здолниште : долго здолниште тип : збор здолниште тип : без тип на ракав : ракав ракав : тип На Половината Без Ракави : среден струкпопуларни елементи : прерамка/Сезона Достапна : Лето 2022главен состав на ткаенина : ставка од полиестер (полиестерски влакна)бр. : 8061бренд : Здраво Домашна Боја : Розова, Жолта, Црвена, Темносина, Бели Ленти, Портокалови Точки, Жолти Лисја, Розови Црвени Лисја, Жолта Геометриска, Сина Геометриска, Портокалова Црвена, Магента, Сина, Светло Зелена, Лимонова Жолта, Светло Сина боја, розова, темно виолетова, вискоза црна, вискоза црвена, вискоза розова, вискоза зелена боја : С, М, Л, ХЛ, Ххлстајл тип : темперамент патување : Нема Содржина На Компонентата На Ткаенината : 90% (Со Исклучок) -95% (Вклучувајќи)Стил : Елегантен Стил Тип На Прекуграничен Стил : Секси Жешка Девојка Без Разлика Дали Е Прекугранично Снабдување : Да Главни Низводно Продажни Региони 1 : европа и америкамејн низводно продажни региони 2 : европа и америка< женски фустани секојдневен секојдневен лабав фустан плус големина фустан летни ФУСТАНИ за ЖЕНИ 2023 летен Фустан За Жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиву В Фустан За Вратот За Женски Женски Чипка Висок Струк Удобен Лежерен Цврст Фустан За Вратот Женски Фустани Женски Секојдневни

Женска чипка Со Висок Струк Удобен Лежерен Цврст Фустан За Вратот V Карактеристики : € Материјал Q Израб�

DEN 1.00

Eyикмарн Женски Фустан Без Ракави А-Линија Набразден Цветен Принт Без Грб Мини Партиски Фустан За Коктел Плажа Клуб Летна Улична

Женски Фустан Без Ракави АЛинија Набразден Цветен Принт Без Грб Мини Партиски Фустан За Коктел Плажа Кл

DEN 351.84

Свадбени Фустани рбаофуџи За Жени Женски Летни Каузални Гради Без Ракави Крст В - Врат Мини Фустан Фустан на Плажа свечени Фустани

Женски Летен Каузален Градите Без Ракави Крстот Vвратот Мини Фустан Плажа Фустан Карактеристики : Моден

DEN 431.84