• Свеж
Деца Девојки Боди Шарени Печатени Господин Улична Облека Деца Бебешка Облека Пролет Лето Меки Ромпери Комбинезони

Деца Девојки Боди Шарени Печатени Господин Улична Облека Деца Бебешка Облека Пролет Лето Меки Ромпери Комбинезони

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Големина : биста : 50см/19,69" Должина : 40см/15,75" Препорачана возраст : 0-6 Месеци Големина : Б Биста : 54см/21,26" Должина : 42см/16,54" Препорачана возраст : 6-12 Месеци Големина : В Биста : 58см/22,83" Должина : 44см/17,32" Препорачана возраст : 12-18 Месеци Големина : Д Биста : 62см/24.41" должина : 46см/18.11" препорачана возраст : 18-24 месеци големина : Е биста : 66см/25.98" должина : 48см/18.90" препорачана возраст : 2-3 години Природно Дизајниран Да ги одржува Вашите момчиња Или Девојчиња Удобни И Здрави Цел ден. Истражете импресивен подарок за девојче.Материјал : Изработен од мека и удобна ткаенина,пријателска за кожата на вашето бебе,мека и удобна за носење.Прилики : Секојдневни боди за вашата мала принцеза или принц, погодни за секојдневно носење, носење сон, туш за бебиња, роденден, плажа, реквизити за фотографирање, облека за играње, ден на семејството, облека за доаѓање дома, одлична облека за winter зима.Добро усогласени комплети за облека за бебиња-Слатки букви или шарени врвови за печатење+Долги панталони+Симпатична Капа, вашето мало момче ќе добие многу комплименти од овој сет.Подарок : комплет за велигденска облека за мало бебе, лежерна летна облека за новороденче се идеални подароци за вашето дете момче На Роденден, Велигден, Божиќ, Ден на Децата. Прилики : бебиња погодни за секојдневни, дневни, забави, играње, фотографија за новороденчиња, подароци за роденден, подароци за туширање за бебиња, одмор. Поклопете се со омилените панталони на вашето малечко, капачиња за бебиња, бебешки чорапи, бебешки лигавчиња, Набавете го ова за вашиот внук, син, внук или помал брат на неговиот прв роденден. Мека, дише и удобна на кожата на бебето. Одлично за движење на бебето, спиење, играње и така натаму. Убава облека за девојчиња за бебиња момчиња или девојчиња подарок, облечена додека се релаксирате дома, играте надвор или во дневен престој. Убави бебешки работи погодни за најважни работи за новороденчиња, фотографија за бебиња, роденденски забави, Божиќ и разни фестивали.

Детални спецификации

Додатоци на производи