• Свеж
Регата Жените Орла Кили Матични Печати Капри

Регата Жените Орла Кили Матични Печати Капри

DEN 319.20

Од стока
Во магацинот

Материјал : Памучна Ткаенина : Ладен Дизајн : Прицврстување На Стеблото : Копче : Тенок Печатење, Технологија На Ткаенина Со Патент : Меки Џебови : 2 Странични Џебови, 2 Задни Џебови. УТРГ7891. 98% Памук/2% Еластан. Регата Жени / Дами Орла Кили Матични Печати Капри. Панталони. Дното. Повик. Панталони. Жени. Женски. Вазна Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Комплет За Покривање На Јорган Од Вештерка Црна Мачка Целосна Мачка Што Седи На Постелнина На Месечината Гроздобер Готски Животни

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна

DEN 3.33