• Свеж
Мажите Розово Злато Нерѓосувачки Челик Манжетни За Смокинг Кошули Бизнис Свадба Манжетни Копче Октопод

Мажите Розово Злато Нерѓосувачки Челик Манжетни За Смокинг Кошули Бизнис Свадба Манжетни Копче Октопод

DEN 447.52

Од стока
Во магацинот

Големина на манжетната : 0.79*0.79*0.75 во/20*20*19мм (Л*В*Ч).Материјал На Копчето За манжетни : високо полиран нерѓосувачки челик + стакло, користејќи процес на галванизација, мазен и светол, нема да ' рѓосува во контакт со вода, здрав и издржлив.Одличен Подарок : Манжетните доаѓаат во кутија за подароци, идеална за Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, роденден или годишнина подароци за момче, сопруг, татко или други машки пријатели.Повод : Свадби, деловни состаноци, приеми за коктели, банкети, свечени настани и многу повеќе, нашите сребрени манжетни се совршени за секоја пригода.Лесно Се Совпаѓа : сребрените манжетни се разноврсни, погодни за секој костум за кошула во боја, додаваат елеганција и мода за вас, мазниот материјал нема да ви наштети shirt.In покрај среброто, нашата манжетна има и златни, црни и розово златни основи. Покрај тоа, моделите за печатење исто така можат да бидат прилагодени по ваш вкус, само испратете ни ги сликите.Ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е-пошта и ние ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Големина На Материјалот На Копчето За манжетни : висок полиран нерѓосувачки челик + стакло, користејќи процес на галванизација, мазен и светол, нема да ' рѓосува во контакт со вода, здрав и издржлив, 0.79*0.79*0.75 во/20*20*19мм (Л*В*Ч). Одличен Подарок : Манжетните доаѓаат во кутија за подароци, идеална за Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, роденден или годишнина подароци за момче, сопруг, татко или други машки пријатели. Лесно Се Совпаѓа : сребрените манжетни се разноврсни, погодни за секој костум за кошула во боја, додаваат елеганција и мода за вас, мазниот материјал нема да ја повреди вашата кошула. Свадби, деловни состаноци, приеми за коктели, банкети, свечени настани и многу повеќе, нашите сребрени манжетни се совршени за секоја пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи