• Свеж
3.1 кт принцеза сече црна природна они 18к жолто злато годишнина ангажман камен прстен големина 5.75

3.1 кт принцеза сече црна природна они 18к жолто злато годишнина ангажман камен прстен големина 5.75

DEN 9791.68

Од стока
Во магацинот

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад. направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклучително И Ангажмани,. Денот на вљубените, Годишнини, Предлози, Божиќ, Родендени, Денот На Мајката,. или Дипломирање. Испорачано во нашата Бесплатна Кутија за Подароци и сместено. вашиот избор на цврсти 14k или 18k автентицирани печат злато; секој. предметот е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара. Пучи, загарантиран да биде вистински, без конфликти и придружуван. Со Нашата Автентичност Картичка. Нашето персонализирано ласерско гравирање. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. А 60-ден кавга слободен враќање. опцијата се нуди Со Ограничена Доживотна Гаранција за. сите предмети, покривајќи оштетени, обезбоени или заматени камења; заменети без. полнење. Странични камења се. премиум руски Симулирани Дијаманти, имитирајќи го изгледот на откопани. дијаманти. Природните камења се формираат во природата, загарантирани да бидат. слободен конфликт & 100% еколошки. ** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. по или за време на исходот, испратете ни е-пошта директно на информации@ (максимум. од 6 знаци за текст) * * Природен Оникс : Му Обезбедува на носителот силни вибрации за да донесе безбедност, решителност, мотивација и моќ. Се смета за роден камен На лавовите и скапоцен камен на годишнината од бракот за 7-та година од бракот. Природен Аметист : Роден Камен од февруари и славно признат како "сенаменски" скапоцен камен, обезбедувајќи придобивки од заздравување на вашата кожа до ублажување на симптомите на вознемиреност и стрес. Природен Небесно Син Топаз : декемвриски камен на раѓање & често поврзан со љубов, наклонетост и верност, овој скапоцен камен означува вечни врски и дружење. 3.1 каратна принцеза исечена црна природна оникс 18 каратно цврсто жолто злато невестинска годишнина ангажман свадба пасијанс со акценти 3 камен прстен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дејствува Сега ХИМИВЕЈ Тенк Блузи Дами Модни Камизоли Обични Формални Разноврсни Еднобојни Копчиња Без Ракави Врвна Кошула Црвена

Препуштете се на совршената мешавина на удобност и стил со оваа женска лежерна лабава кошула без ракави

DEN 2.33

Женски Обични Лабави Течни Панталони Со Висок Струк Редовни Фит Панталони Со Џебови Бохо Летни Панталони За Плажа Цветно Печатење

Чжј Жени Обични Лабави Течни Панталони Со Висок Струк Редовни Фит Панталони Со Џебови Бохо Летни Пантал

DEN 1.33