• Свеж
Божиќни Комбинезони Машки Пролетни И Есенски Модни Ленти ЗА Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатена Кошула Со Долги Ракави

Божиќни Комбинезони Машки Пролетни И Есенски Модни Ленти ЗА Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатена Кошула Со Долги Ракави

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Модерен. Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Должина. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Кошули Кошула Пакет Печатени Краток Ракав кошула Големина шема : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 117см/46.06" Должина : 77см/30.31" Ракав : 67см/26.38" Рамо : 48см/18.90"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 БИСТА : 122см/48.03" Должина : 79см/31.10" Ракав : 69см/27.17" РАМО : 50СМ/19.69"големина : xl сад : 10 Велика британија : 12 еу : 40 биста : 127см/50.00" должина : 81см/31.89" ракав : 71см/27.95" рамо : 52см/20.47"големина : xxl сад : 12 велика британија : 14 еу : 42 биста : 133см/52.36" должина : 83СМ/32.68" Ракав : 73см/28.74" Рамо : 54см/21.26"Големина : хххл сад : 14 велика британија : 16 Еу : 44 биста : 139см/54.72" ДОЛЖИНА : 85СМ/33.46" ракав : 75см/29.53" рамо : 56см/22.05" [големина]ве молиме погледнете го табелата со големини НА СЛИКАТА ПРЕД ПОСТАВУВАЊЕ НА . Маица Кошула Ракав Пижами. [Материјал]Изработен е од Убави Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Кошули Мажи Мажи Големи Маици Со Долги Ракави. Машката Кошула Е Лесна И Може Да биде Добро Споена со Маици . Кошула со долги Ракави Со Копчиња Маици За Мода Мажи. [Карактеристики]Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. Кошула Со Ракав Н 1. Машката Кошула е Одличен Избор за Секојдневно Носење, Забава и Работа. Краток Ракав Лето Врвот Модна Кошула.

Детални спецификации

Додатоци на производи