• Свеж
Сандерс Депо Сива Пергола Сенка Покритие Стигнале Замена Тенди Крошна Бран Сенка 3'x35 ' Прилагодено

Сандерс Депо Сива Пергола Сенка Покритие Стигнале Замена Тенди Крошна Бран Сенка 3'x35 ' Прилагодено

DEN 1063.84

Од стока
Во магацинот

Танг Нов Дизајн стигнале пергола крошна-нема повеќе одредување сенка парчиња на вашиот пергола или белведер. Панелите за сенка што се повлекуваат може лесно да се повлечат кога сенката не е посакувана или кога ќе се приближи екстремното време. * Нов Дизајн Крошна Што Може да се Повлече - лесно може да се повлече кога сенката не е посакувана или кога ќе се приближи екстремното време. Целосно новите дизајнерски прачки и закачалки ја прават инсталацијата поудобна. За должината : ако целосно ја проширите ткаенината без да ја инсталирате контролната лента. Секој дел е долг 2,5'. Должината наведена веќе ја вклучува завесата факторирана (2 ' распон помеѓу делови). И, исто така, можете да ја поставите завесата по ваша желба со ограничување на растојанието помеѓу деловите со контролната лента. *Ткаенина што дише-материјалот штити од ДО 90% УВ зраци, дозволувајќи им на ветрот и дождот да поминат, нема повеќе дожд собрани на ткаенината што ќе ја направи оваа крошна подолготрајна од другите. Ново дизајнираните прачки со претходно дупчат дупки и закачалки ја прават инсталацијата поудобна. * Лесен за инсталирање - со обезбедените потпорни жичени кабли и очите на подлогата, може да се постави или на постоечка пергола или на нова самостојна структура на рамката, што ќе ви овозможи да уживате во вашиот надворешен простор без греење на сонце . Го вклучува целиот хардвер потребен за инсталација.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ферндуле Женски Ретро Блок Чевли Одење Нелизгачки Чизми За Чизми Од Средината На Теле Удобност Фау Велур Чизми Со Високи Потпетици

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма Со Средно Теле, Чизми Со Висок Врв, Чизми Со Високи П�

DEN 0.67

Идораван Суичери За Жени Плус Големина Клиренс Жени Зимска Широка Нога Јога Спортски Лабави Секојдневни Долги Панталони Панталони

Идораван Женските Спортски Панталони се мода исполнува удобност за секојдневно носење, топло и меко, ел

DEN 0.67