• Свеж
Инктастичен Хирург Хируршка Медицинска Сестра Јаде Спие Работи Повтори Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастичен Хирург Хируршка Медицинска Сестра Јаде Спие Работи Повтори Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Смешни медицински тематските подарок за хирург или хируршка медицинска сестра вели јадат спиење работат повторете. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастичен Хирург Хируршка Медицинска Сестра Јадете Спиење Работете Повторете Го Боди Со Кратки Ракави За Новороденчиња Унисекс Хедер И Ројал 18 Месеци. Подарокот за Хирург За Ползавци за Новороденчиња е одличен и за хируршка медицинска сестра и има потресен стил кој вели јадете спиење оперирајте повторете. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. доктор медицински хумор облека неврохирург срце васкуларни торакални едно парче новороденче ползавец hws.

Детални спецификации

Додатоци на производи