• Свеж
pxiakgy дуксери за жени жени зима топла качулка качулка широк пуловер преголем дуксер долг фустан црн + 3xl

pxiakgy дуксери за жени жени зима топла качулка качулка широк пуловер преголем дуксер долг фустан црн + 3xl

DEN 206.72

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 60см/23.62" Рамо : 68см/26.77 "Должина : 106см/41.73" . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 111см/43.70" Ракав : 61см/24.02 "Рамо : 70см/27.56 " Должина : 107см/42.13" . Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 62см/24.41" Рамо : 72см/28.35 "Должина : 108см/42.52" . Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 121cm/47.64 "Ракав : 63cm/24.80" Рамо : 74cm/29.13 "Должина : 109cm/42.91" . Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 76cm/29.92 "Должина : 110cm/43.31" . Големина : XXXL Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 18 Еу Големина : 44 Биста : 131cm/51.57 "Ракав : 65cm/25.59" Рамо : 78cm/30.71 "Должина : 111cm/43.70" . Големина : XXXXL Сад Големина : 16 Велика Британија Големина : 20 Еу Големина : 46 Биста : 136cm/53.54 "Ракав : 66cm/25.98" Рамо : 80cm/31.50 "Должина : 112cm/44.09" . Големина : ХХХХХХЛ Сад Големина : 18 Велика Британија Големина : 22 Еу Големина : 48 Биста : 141см/55.51" Ракав : 67см/26.38" Рамо : 82см/32.28" Должина : 113см/44.49" Жени Зимски Топол Качулка Широк Пуловер Преголем Дуксер Долг Фустан ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екран. Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Информации за производот : Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Спортски Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Нестил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузеноте : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА врвови. женски дуксери преголеми дуксери дуксери за тинејџери кул дуксери бели дуксери со дизајни прилагодени дуксери машки дуксери пуловер преголеми дуксери дуксери графички дуксери за мажи пар дуксери деца дуксери плус големина макси дуксери кошула дуксери долги дуксери целокупни дуксери девојки зимски дуксери кратки дуксери за жени плус големина свадба дуксери дуксери породилна фотографија принцеза дуксери девојки зима дуксери кратки дуксери за жени плус големина свадба дуксери дуксери породилна фотографија принцеза дуксери гроздобер дуксери плус големина макси дуксери дуксери долги дуксери.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Основни Преголеми Тенки Дуксери Трендовски Кошули За Вратот Со Ревер Со Половина Патент Лежерен Џемпер Во Стилот На Лежерно

Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода Совршен за забава, фестивал, одмор, патување, тренинг,

DEN 206.72

Рифорла модна блуза за жени Раглан екипаж врвови градиент цврсти печати џемпери врвни долги ракави блок во боја пулвер симпатична

Сезона : Зима Пол : жени Материјал : полиестер Декорација : Ништо Должина на ракавот : Долг ракав Тип на ше�

DEN 0.67

Мини Фустани За Жени Мода Секојдневен Ден На Вљубените Цветни Принтови Торба Џеб Долги Ракави Дуксери Дуксери Фустан Со Џебови

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Рамо До Ракав : 70см / 27.56 "Должина : 82см / 32.28" Големина : М Биста : 105см / 41.34" Рамо �

DEN 239.84