• Свеж
симоидни Женски Чизми И Чизми До Глуждот-Гроздобер Британски Стил Единечни Чевли Врежани Дебели Потпетици Мали Чевли Светло сини 39

симоидни Женски Чизми И Чизми До Глуждот-Гроздобер Британски Стил Единечни Чевли Врежани Дебели Потпетици Мали Чевли Светло

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

симоидни Женски Чизми И Чизми До Глужд-Гроздобер Еднокреветни Чевли Во Британски Стил Врежани Мали Чевли Со Дебела Пета Светло сина 39драг клиент, ви благодарам многу што ги сакате Нашите Женски Чевли ! ! !. Ние сме продавница за облека, пребарувајте го името на нашиот бренд симоид, можете да најдете повеќе модерни и висококвалитетни пролет, лето, aut и зимска женска облека и женски чевли. Вклучувајќи, но не ограничувајќи се на женски чевли, женски џемпери, дуксери &. дуксери, женски фустани, женски палта, женски кошули, женски секојдневни панталони, женски фармерки и женска долна облека итн. Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Така, можете да ги купите нашите Чизми со доверба!. Табела со големини (39) : Size : 36US : 6UK : 4EU : 35.5CN : 230foot Length : 9.1"foot Wide : 3.4"Size : 37US : 6.5-7UK : 4.5EU : 36CN : 235foot Length : 9.3"foot Wide : 3.4-3.5"Size : 38US : 7.5UK : 5EU : 37CN : 240foot Length : 9.5"foot Wide : 3.5"Size : 39US : 8UK : 5.5EU : 38CN : 245foot Length : 9.7"foot Wide : 3.5-3.7"Size : 40US : 8.5UK : 6EU : 39CN : 250foot Length : 9.8"foot Wide : 3.7"Size : 41US : 9UK : 6.5EU : 39.5CN : 255foot Length : 10"foot Wide : 3.7-3.9"Size : 42US : 9.5-10UK : 7EU : 40CN : 260foot Length : 10.2"foot Wide : 3.9"Size : 43US : 10.5UK : 7.5EU : 41CN : 265foot Length : 10.4"foot Wide : 4.1". Дополнителни Спецификации : Чизми Бои : Светло сини Чизми Големина : 39 Пол : Жени Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Вештачка кожа : Материјал ЗА Гумена Постава : Нема Материјал За Влошка : Стп Сезона : Пролет/Aut/Лето Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Работа/Слободно Време Стил : Секојдневен,Моден,Стил На Пети На Колеџ : Метод На Затворање На Тркалезна Глава : Висок Стил На Пета Со Врвка : БЕЗ Зголемување Висока : без должина На Цевка : БЕЗ обем На Цевка : Без Чевли Висока Пета : 2см/0.79" Платформа висина : 1см/0.39" Пакет : 1 компјутер Женски Чизми. Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Пребарување клучни зборови : Женски Чизми,Работни Чизми,Женски Чизми Со Средно Теле,Женски Чизми И Чизми До Глужд,Чизми до Колена,чизми до колена,чизми до бутовите,работни чизми за мажи,есенски чизми за жени 2022 година,борбени чизми жени,чизми до челзи жени,чизми до глужд за жени,чизми на платформа,чизми за жени 2022 година,зимски Чизми за жени,Женски Чевли,бели чизми за каубојка,Жени чизми,бели Чизми,Чизми За Жени,2022 Женски Чизми,Црни Чизми За Жени,Чизми За каубојки Жени,чизми За Дожд за жени,чизми за жени над колена,чизми за каубојки,каубојски чизми за жени 2022,женски чизми високи до колена.

Детални спецификации

Додатоци на производи