• Свеж
Бакар Гроув Whiteван Бела Светлина-филтрирање Безжична Мобилна Сенка 48

Бакар Гроув Whiteван Бела Светлина-филтрирање Безжична Мобилна Сенка 48

DEN 910.72

Од стока
Во магацинот

Дифузна сурова сончева светлина со оваа сенка за филтрирање на светлината. Белата боја на оваа нијанса го намалува отсјајот без да го жртвува осветлувањето, а неговиот безжичен дизајн е сертифициран безбеден за деца за вашиот душевен мир. Монтираниот хардвер и упатствата се вклучени со секое парче за лесна инсталација и непречено функционирање. Безжичен дизајн и сертифицирано филтрирање за заштита на децата и обезбедува приватност за прилагодување едноставно држете ја долната шина; подигнете или спуштете ги до саканата висина нијансите може да се инсталираат внатре или надвор од прозорецот хардверот за монтирање на рамката и инструкциите за инсталација вклучуваат чекори од половина инчи почнувајќи од 2 инчи широки до 72 инчи. Безжичен дизајн и сертифициран безбеден за деца. Филтрирање на светлина и обезбедува приватност. За да се прилагоди едноставно држете ја долната шина; подигнете или спуштете до саканата висина.

Детални спецификации

Додатоци на производи