• Свеж
Троседот На Троседот На Конзолата Cfowner Со Фиоки за Складирање, Врати На Блендата и Долна Полица За Дневна Соба, Влезен Ходник

Троседот На Троседот На Конзолата Cfowner Со Фиоки за Складирање, Врати На Блендата и Долна Полица За Дневна Соба, Влезен Ходник

DEN 3183.84

Од стока
Во магацинот

Оваа конзолна маса прифаќа исклучителен дизајн. Заоблените агли на долната плоча и уникатните римски нозе од цврсто дрво создаваат потресен ретро стил, кој е многу погоден за употреба во секоја дневна соба или влезен простор! И тоа е странична маса изработена од рамка од цврсто дрво и ногарки за маса, целосно природно зрно од дрво и обложена со висококвалитетна боја отпорна на абење, имајќи ја предвид издржливоста и стилот. Димензии И Тежина : . Вкупна Димензија : 42" L x 14" W x 34.2" H. Детална Димензија : ве Молиме погледнете ја сликата. Димензија на пакетот : 46 "L x 17" W x 14 " H. Вкупна Тежина : 40,1 ФУНТИ. Тежина на пакетот : 45,6 КИЛОГРАМИ. Капацитет на тежина : Горна полица : 52КГ и Фиока : 20кг и Долна полица : 30КГ. Спецификации : . Име На Производот : Табла. Материјал : борова рамка и нозе мдф панели. Дебелина : Горна полица : 15ммботна полица : 15мм. Заврши : Потресена Завршница. Собранието Е Потребно : 20мин. Број На Пакетот : 1. Земја На Потекло : Виетнам Со пространа отворена маса горната и долната полица, два стаклени предни ормари и две фиоки, оваа табла ви обезбедува доволно простор за складирање за вашите омилени украси или книги или за складирање на потребите и садовите. Софистицираните месинг копчиња додаваат култура и елеганција на оваа преодна маса за конзоли. Ова парче домашен мебел е дизајнирано да биде мултифункционален заштедувач на просторшто е погодно за трпезарија, влез или дневна соба. Рамки и нозе од цврсто дрво и калено стакло го прават овој кабинет стабилен и издржлив.

Детални спецификации

Додатоци на производи