• Свеж
Шове Диџеј Езлинк Пар П БТ Безжични Светла За Перење На Батерии+Кутија За Полнење

Шове Диџеј Езлинк Пар П БТ Безжични Светла За Перење На Батерии+Кутија За Полнење

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

6 x 244 x 86 mm)Одобрување : CE, FCCBracket Монтажа Дупка : M12 Optional Контролори : IRC-6 Bluetooth Верзија : 4.1" x 9"Превозот димензии (инчи) : 28 x 20 x 18 Unit Тежина : 44 Lbs Important : Мора да се задржи случај се отвори при полнење така осветлувањето да остане кул Пакетот Вклучува : (6) Chauvet DJ Ezlink Par Q6 BT Безжична Батерија-Напојува RGBA Bluetooth Миење Светлина, (1) Rockville НАЈДОБРИ НАПЛАЌААТ 60 Полнење Патување Патот Случај За (6) НАЈДОБРИ PAR 60 Светла,Карактеристики на Ezlink Par Q6 BT : 100% ТОЧНО, безжични, батерија-управувана, quad-боја (RGBA) LED Par со вграден Bluetooth безжична технологија, Контрола на директно од паметен телефон или таблет, без никакви дополнителни хардверски, Удобен, безжични не-DMX контрола на користење на IRC-6 далечински. Максимално Непречено Растојание : 150 стапки (45,7 м), Извор На Светлина : 6 Led Диоди (QUAD-боја RGBA) 3 W, (900m A), часови животен век, Стапка На Строб : 0 до 25 Hz, PWM Фреквенција : 1,58 k Hz, Агол На Зрак : 19 Агол На Полето : 35 Максимално Време На Трчање : (сите вклучени) : до 8 часа, (една боја) : до 20 часа, Време на Полнење : 7 часа, Работна Фреквенција : 2.2 Корисникот Manual Video на Најдобри Наплаќаат 60 : Карактеристики : Rockville НАЈДОБРИ НАПЛАЌААТ 60 транспорт и полнење случај за 6 НАЈДОБРИ PAR 60 lights Built-со висок квалитет тркала дојде пред-assembled Easily транспортира до 6 lights Compartment да ги чувате моќта cables6 поединечни внатрешни outlets Case е stackable Protects вашите тела за време на транспортот со пена соочи и пена inserts Material : Алуминиумска рамка и Иверица Внатре Заштита : Висока густина shockproof foam Two пеперутка locks Four силна handles Includes Полнење cablebuilt во сила лента за 6 lightspower прекинувач со полнење светлина indicatorwheels со breaks Wheel дијаметар : 3"Осигурач : 5 ADimensions на надворешниот случај (инчи) : 26.58 k Hz Beam Агол : 19°Областа Агол : 35°Максимална Работи Време : (сите) : до 8 часа, (единствена боја) : до 20 hours Recharge Време : 7 hours Operating Фреквенција : 2.7 kg)Големина : 8 x 9. Преграда за складирање кабли за напојување, 6 индивидуални внатрешни приклучоци, Куќиштето е наредено, ги Штити вашите тела за време на транспортот со влошки од пена и влошки од пена, Материјал : Алуминиумска рамка и Иверица, Внатрешна Заштита : пена отпорна На удари со Висока густина,две брави за пеперутки, Четири силни рачки, Вклучува кабел за Полнење, вградена лента за напојување за 6 светла, прекинувач за напојување со индикатор за светло за полнење, тркала со сопирачки, дијаметар На Тркалото : 3", осигурувач : 5а, димензии на надворешно куќиште (Инчи) : 26,5 X 18,3 x 16,3 димензии на секој светлосен оддел (инчи) : 10,6 x 5,1 X 9 Димензии (Инчи) : 28 x 20 x.

Детални спецификации

Додатоци на производи