• Свеж
Тома БЦД Црева Со Низок Притисок Регулатор За Резервна Копија На Цревото За Надувување Гумена Цевка За Отпорност На Стареење Конектор Со Висока Еластичност Подвод

Тома БЦД Црева Со Низок Притисок Регулатор За Резервна Копија На Цревото За Надувување Гумена Цевка За Отпорност На Стареење

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Одлични Перформанси : Цевката Со Низок Притисок е изработена од квалитетен материјал, со морска вода и отпорност на стареење.Издржливост : Регулаторот За Резервна Копија На Цревото може да се врати по долго време свиткување, цврст и може да се нанесува долго време.Повеќекратна Должина : Секундарниот Надувувач на Главата има различна должина за да изберете да задоволите различни потреби. Сигурен : Додатоците за Нуркање имаат глава на конектор што е отпорна на проучување и триење. Функционално : Резервите за Нуркање се професионални брзини за љубителите на нуркање за да обезбедат безбедност под вода.Спецификација : Боја : уцена : Гума + Месинг Големина : Прибл.75 € 3.5 € 3.5 cm/Прибл.29.52 € 1.37 € 1.37 in Package Вклучува : 1 Парче Секундарна Глава Регулатор За Резервна Копија На Цревото Со Низок Притисок Функционален : Залихите за Нуркање се професионални брзини за љубителите на нуркање за да обезбедат безбедност под вода. Одлични Перформанси : Цевката Со Низок Притисок е изработена од квалитетен материјал, со морска вода и отпорност на стареење. Повеќекратна Должина : Секундарниот Надувувач на Главата има различна должина за да изберете да задоволите различни потреби. Издржливост : Регулаторот За Резервна Копија На Цревото може да се врати по долго време свиткување, цврст и може да се нанесува долго време. Сигурен : Додатоците за Нуркање имаат глава на конектор што е отпорна на проучување и триење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Баожу Детски Девојчиња Јога Хеланки Висок Струк Истегнување Мали Хеланки Девојче Лесни Кадифени Панталони Панталони За Моливи

Детски Бебе Девојки Јога Хеланки Висок Половината Се Водат Мало Дете Хеланки Девојка Светлина Кадифе П�

DEN 319.84

Д-Р Колектор: Назад Кон Иднината: Грејс Спортски Алманах-Вклучува Алманах Книга, Види Преку Алманах Потврда & Холографски Рефлектирачки

Фатете ги рацете на автентичниот, официјален Сив Спортски Алманах пред Танен! Тоа е прв пат Во историјат

DEN 439.84