• Свеж
Женски Летни Фустани Плажа Одмор Фустани Бохо Фустани Цветни Печатени Долги Ракави А-Линија Фустани Подароци На Дозвола

Женски Летни Фустани Плажа Одмор Фустани Бохо Фустани Цветни Печатени Долги Ракави А-Линија Фустани Подароци На Дозвола

DEN 463.84

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Темперамент Елегантен Свеж Печатен V-Вратот 3/4 Ракави Мини Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size Bust Shoulder Sleeve Waisthiplengths92cm/36.22"41cm/16.14"42cm/16.54"82cm/32.28"102cm/40.16"97cm/38.19"M96cm/37.80"42cm/16.54"42.5 cm/16.73"86cm/33.86"108cm/42.52"98cm/38.58"L102cm/40.16"43cm/16.93"43cm/16.93"92cm/36.22"114cm/44.88"99cm/38.98"XL108cm/42.52"44cm/17.32"43.5 cm/17.13"98cm/38.58"120cm/47.24"100cm/39.37"XXL114cm/44.88"45cm/17.72"44cm/17.32"104cm/40.94"126cm/49.61"101cm/39.76"XXXL120cm/47.24"46cm/18.11"44.5 cm/17.52"110cm/43.31"132cm/51.97"102cm/40.16"XXXXL126cm/49.61"47cm/18.50"45cm/17.72"116cm/45.67"138cm/54.33"103cm/40.55" Фустани Стил : А-Линија Фустани Шема : Цветни Вратот Стил : V-Вратот. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. ●Погоден За Поголемиот дел Од Телото.Нашите опсези на големини се S-4 XL, со одличен Еластичен Појас кој одговара на сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Тоа е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мини Фустани За Женски Резервоар Фустан Симпатична Лажичка Вратот Ракави Нивоа Мини Фустани Тече Лето Секојдневен Плажа Сарафан

Големина : С Биста : 86см / 33.86 "Половината : 76см / 29.92 " Должина : 90см / 35.43" Големина : М Биста : 92см / 36.22 "Половин�

DEN 282.88