• Свеж
Двојно Стил Нога Штипки Компатибилен со 2001 - Харли Дејвидсон Дина Супер Лизгање Т Спорт FXDXT

Двојно Стил Нога Штипки Компатибилен со 2001 - Харли Дејвидсон Дина Супер Лизгање Т Спорт FXDXT

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Висок Квалитет И Тешка Црна Палка Алуминиумски Штипки За Стапала (Лева И Десна Страна). Заменете ги стапалките со еден од овие удобни и стилски дизајни. Карактеристики : Висококвалитетни Црни Штипки За Стапала (Лево И Десно) Уникатен Дизајн Во Стил На Обложување Лесна инсталација! Спецификации : Боја : Блекматеријал : Палка Алуминиумска Состојба : 100% Сосема Нова Опрема : Одговара На Сите Машки Монтажни Апликации Во Стилот На Харли-Дејвидсон (освен '18-'19 Меки Опашки, '15-'19 XG, '11-'19 XL1200 C Спортстер Обичај, '12-'16 XL1200 V Sportster Седумдесет И Два & '10-'19 xl1200x/S Sportster Четириесет И Осум/Специјални) Пакет Вклучува : 2x Нога Штипки (Лево И Десно) Инструкции Не Се Вклучени Во Согласност Со 2001-2003 харли дејвидсон дина супер лизгање Т СПОРТ FXDXT ВИСОК КВАЛИТЕТ И ТЕШКИ ЦРНА ПАЛКА Алуминиумски Нозе Штипки (лево и десно страни). Заменете ги стапалките со еден од овие удобни и стилски дизајни. Карактеристики : Висококвалитетни Црни Штипки За Стапала (Лево и Десно). Уникатен Дизајн На Обложен Стил. Лесна инсталација!. Спецификации : Боја : Црна. Материјал : Палка Алуминиум. Состојба : 100% Сосема Нов. Фитм : Одговара На Сите Машки Монтажни Апликации Во Стилот На Харли-Дејвидсон. (освен '18-'19 Меки Опашки,' 15-' 19 XG, '11-' 19 XL1200 C Спортстер Обичај, '12-' 16 XL1200 V Спортстер Седумдесет и Два & '10 -' 19 XL1200 X/S Спортстер Четириесет И Осум/Специјални). Пакетот Вклучува : 2x Нога Штипки (Лево И Десно). Инструкции не се вклучени. Компатибилен со 2001-2003 Харли Дејвидсон Дина Супер Лизгање Т СПОРТ FXDXT.

Детални спецификации

Додатоци на производи