• Свеж
Големи Девојки Фустани Кринек Без Ракави Возбуда Половината Вратоврска Цврст Обичен Фустан 8-11Ј

Големи Девојки Фустани Кринек Без Ракави Возбуда Половината Вратоврска Цврст Обичен Фустан 8-11Ј

DEN 203.84

Од стока
Во магацинот

Големи Девојки Фустани Кринек Без Ракави Возбуда Половината Вратоврска Цврст Секојдневен Фустан 8-11изглед : 8ј Препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 70см/27,56" Должина : 74см/29,13" Големина : 9Ј Препорачана возраст : 8-9 Години Биста : 73см/28,74" Должина : 77см/30,31" Големина : 10ј Препорачана возраст : 9-10 Години Биста : 76см/29.92" Должина : 81см/31.89" Големина : 11ј препорачана возраст : 10-11 ГОДИНИ биста : 82см/32.28" должина : 88см/34.65" фустанот на оваа девојка Е симпатичен во стил И СВЕТЛИ Бои, погоден За слатки Деца. Овој фустан може да се носи во многу прилики, без разлика дали е вратен на училиште, свадбени цветни девојки, празнични излегувања и домашен живот, овој фустан ќе ви даде одлични опции. Овој фустан може да се совпадне со детски капи, училишни чанти, чевли, додатоци за коса итн. и е добар придружник за детски гардероби. Овој фустан е одличен подарок за децата, дојдете и изберете го оној што ви се допаѓа! Прилика : фустанот На оваа девојка е погоден за училиште, семејство, забава, свадба, танц, изведба и други прилики, како и Денот на Благодарноста, Велигден, Денот на Мајката, Божиќ и други празници. Стил : овој фустан за девојки има симпатичен стил и е погоден за невини и слатки деца. Материјал : фустанот На оваа девојка е изработен од лабави, дише и удобни материјали, што е многу погодно за кожата. Перење : Рачно перење во топла вода или машинско перење во вреќи за перење, не користете белило. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Девојки Мали Фустани Лето Секојдневен Фустан Лажичка Вратот Ракави Цветни Течен Печатење Обичен Сарафан Плажа Фустан За 4 Години

Пол : Девојки Сезони : летна Табела : Големина : 80 Препорачана возраст : 612 Месеци Биста : 36см / 14,17" Должина :

DEN 244.64