• Свеж
Пот Костуми За Жени Две Тренингот Облека Долги Ракави Дуксер Џогер Панталони Повик Атлетски Сет Тренерки

Пот Костуми За Жени Две Тренингот Облека Долги Ракави Дуксер Џогер Панталони Повик Атлетски Сет Тренерки

DEN 343.20

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time. ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30-дневна гаранција за квалитет ✮ ✮ ве молиме бидете сигурни дека ќе нарачате order ако имате какви Било прашања, слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме✮ некој праша П : Дали Е квалитетот на облеката како што е опишано? О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат. П : Како да ја изберете големината? О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Ви благодариме Изработени од мека истегнување брзо сушење висококвалитетна ткаенина. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања и грижи. Материјал : дводелните облеки за жени се изработени од врвен материјал. Опремен со удобен и мек и дише за носење. Комплетот тренерки е идеална облека за одмор за жени. Натпревар : женските летни облеки одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или чевли. Совршен за плажа, улична облека, свадбен гостин, одмор, клуб, училиште и секојдневно носење. Карактеристики Вратот На Екипажот/ V Вратот/ Вратот На Лажичката/ Краток Ракав/ Долг Ракав/ Без Ракави/ Прерамки/ Цветен Принт/ Еднобојна / Еластична Половина/ Плисирана/ Широка Нога/ Чадена. Прилики Секојдневен и едноставен дизајн, совршен натпревар за пригода како трчање, атлетика, тренинг, спорт, велосипедизам, фитнес во теретана, џогирање, вежбање, патување, јога, одмор, пешачење, секојдневно носење. Топли Совети : ве Молиме прочитајте ги мерењата на производот во описот на производот пред нарачката. Големината е мала, ве молиме изберете 1-2 големина поголема од вашата нормална големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Чистач на инјекциска смеса: Сертифициран побезбеден избор од страна на САД ЕПА. Најдобар производ за осветлување и отстранување

Ние ја комбиниравме јачината на водород пероксид со неговата способност да ја осветли површината и да г

DEN 157.76