• Свеж
Нестл Кадифен Цврст Декоративен Микрофибер Квадрат Фрли Перница Капак Со Фрли Перница Вметнете За Каучот, Сива, 28 28

Нестл Кадифен Цврст Декоративен Микрофибер Квадрат Фрли Перница Капак Со Фрли Перница Вметнете За Каучот, Сива, 28 28

DEN 527.84

Од стока
Во магацинот

Нестл Декоративни Перници Пакет од 2, Фрли Капак За Перница Со Вметнување Перница За Фрлање, Фрли Перници Поставени Овие украсни перници обвиткани во мек капак за перница за фрлање ќе донесат свеж изглед во вашиот дом. Нашата основна перница за фрлање е едноставна, едноставна и удобна. Потонете во удобност слична на облак со нашето меко полнење од полиестерски влакна, што ги прави овие плишани влошки за перници меки, цврсти и пријатни. Нашите 100% навлаки за перници за фрлање микрофибер се ткаени со супер мазна, кадифена завршница која е мека, пријатна и дише. Скриен патент е вклучен во секоја украсна перница за фрлање за беспрекорна удобност и елеганција! Користете полнење со перници со украсни навлаки за перници за да додадете амбиент во вашата спална соба, дневна соба, детска соба или студентски дом. Сетот вклучува 2 украсни влошки за перници за фрлање и 2 капаци за перници за фрлање. Изберете ја бојата што одговара на вашата шема на бои. Пополнувањето на поли влакна и кадифената мека памучна мешавина за фрлање перница обезбедуваат доволно мекост и цврстина за да се потпрете. Вметнувањето Перница за фрлање може да се пере во машина, што ви овозможува да ги исчистите истурите и дамките кога е потребно. Нашите навлаки за перници за фрлање микрофибер се ткаени со супер мазна, кадифена завршница која е мека, пријатна и дише. Капакот за перница за фрлање вклучува скриено затворање на патент за елегантен, беспрекорен изглед. Користете како перници за каучот за вашиот тросед во вашата дневна соба, фрлете перници за каучот во дувлото или тв просторијата или ставете акцентна перница на клупа во влезот или фоајето. Достапни Големини : комплетот вклучува вметнување перница за фрлање со поголема големина и помал капак за да се обезбеди цврсто вклопување 12"x18" вметнување перница со 12"x20" капак за перница за фрлање. 16" x16 "фрли перница вметнете со 16" x16 " фрли перница покритие. 18" x18 "фрли перница вметнете со 16" x16 " фрли перница покритие. 20" x20 "фрли перница вметнете со 18" x18 " фрли перница покритие. 22" x22 "фрли перница вметнете со 20" x20 " фрли перница покритие. 24" x24 "фрли перница вметнете со 22" x22 " фрли перница покритие. 26" x26 "фрли перница вметнете со 24" x24 " фрли перница покритие. 28" x28 "фрли перница вметнете со 26" x26 " фрли перница покритие.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Спортски Панталони И Јога Панталони, Дуксер И Спортски Панталони Секси Брзо Суви Шорцеви Хеланки Лабава Теретана Среден

Женската колекција ПОРОПЛ вклучува костуми, маици, кошули, блејзери и џемпери.Овие комплети за јога има�

DEN 3.00

Тикв Машки Лабави Кошули Клиренс Облека Хавајски Копче За Плажа Етнички Маици За Печатење Празнична Мода Летни Кошули Со Кратки

Овој печатен врв со кратки ракави изгледа одлично во прекрасен летен ден Препорачано Со Ладна Вода / Не �

DEN 2.67