• Свеж
Женска Облека Виножито Печатење Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Лабава Блуза Со Џебови Чипка Шорцеви Сетови

Женска Облека Виножито Печатење Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Лабава Блуза Со Џебови Чипка Шорцеви Сетови

DEN 582.24

Од стока
Во магацинот

Големина : М Биста : 96см/37,80" Ракав : 28см/11,02" Колк : 108см/42,52" Горна Должина : 58см/22,83" Должина На Панталони : 33см/12,99" Големина : Л Биста : 100см/39,37" Ракав : 29,5 см/11,61" Колк : 112см/44,09" горна должина : 60см/23.62" должина на панталоните : 34см/13.39" големина : xl биста : 104см/40.94" Ракав : 31см/12.20" колк : 116см/45.67" Горна Должина : 62см/24.41" Должина На панталоните : 35см/13.78" големина : xxl биста : 108см/42.52" ракав : 32,5 см/12,80" Колк : 120 см/47,24" Горна должина : 64 см/25,20" должина На Панталони : 36 см/14,17" Корисно за пролет,лето,aut,улична облека и Секојдневно Носење,Исто Така може да носи дома или излегување, дневно /канцеларија/запознавање, Работа, бизнис,танц,забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Драги Женски Ремени За Шпагети Прилагодливи Широки Комбинезони Комбинезони За Лигавчиња За Жени Летни Лежерни Шипки Без Ракави

Добредојдовте Во Герсом.Не Грижете Се За Скапите Такси за Испорака.Колку Повеќе Купувате, Толку Повеќе �

DEN 495.20