• Свеж
Детско Дете Бебе Унисе Зимски Карирани Врвови Кошула Палто Ревер Момчиња Со Долги Ракави Зимски Капут

Детско Дете Бебе Унисе Зимски Карирани Врвови Кошула Палто Ревер Момчиња Со Долги Ракави Зимски Капут

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која се Фокусира На Модата за Облека, Се Фокусираме на Првите Редови на Модата и Им Обезбедуваме На Клиентите Модерни и Поволни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Задоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. . јакни и палта за надворешна облека за девојчиња,тренч палто,зимски палта за девојчиња,зимски капут за момчиња,јакни и палта за надворешна облека за момчиња,зимско палто за мали деца,есенски палта,палто за бебиња,зимско палто за девојчиња,зимски палта за деца,зимски палта за девојчиња,палто за мали деца,капут за девојчиња. сезона : umn, зима. пол : унисекс. шема тип : Plaid Size табела : . Големина : 90 Препорачана возраст : 1-2 Години Биста : 64см/25,20" Ракав : 32см/12,60" Должина : 41,5 см/16,34"Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 69см/27,17" Ракав : 33,5 см/13,19" Должина : 43,5 см/17,13"Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години биста : 72см/28.35" ракав : 35см/13.78" должина : 47см/18.50"големина : 120" препорачана возраст : 4-5 години Биста : 76см/29.92" Ракав : 37.5 см/14.76"должина : 50см/19.69" Големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години биста : 80см/31.50" ракав : 40см/15.75"должина : 52см/20.47" големина : 140 препорачана возраст : 6-7 години биста : 83см/32.68" ракав : 42см/16.54"должина : 56см/22.05". НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. Материјал : Памук.здравје За Нежната Кожа на Вашето Бебе. Прилики : Одлично За Домашна Облека ,божиќ, Роденденска Забава,Празнична Или Секојдневна Облека Во Aut, зима или Пролет. Висококвалитетен Занает : Избегнувајте Алергија.Шиење Вратоврска, чиста Нишка,тесни Копчиња, прави Линии за Шиење. Дизајни : * класичен Капут*лабава И Копче За Прицврстување Направете Парче Торта За Да се Облечете и Соблечете. За Големината : Пред Да Ја Изберете Вистинската Големина според Висината и Тежината на Бебето. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликата. јакни и палта за девојчиња,јакни за девојчиња,јакна за девојчиња,јакни за момчиња,јакна за мали деца,јакна за момчиња,јакна за девојчиња,јакна од руно за девојчиња,јакна за бебиња,зимска јакна за момчиња,руно за мали деца, јакна,јакна за момчиња,јакна од руно,јакна за девојки,јакна за девојки,зимска јакна за девојчиња,девојки јакна за паѓање,девојки "јакни и палта за надворешна облека,јакни и палта за момчиња",.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Американски Знаме Печатење Врвови Симпатична Повик Лабава Долга Туника Врвови Лето Кратки Ракави Маици Екипажот Вратот

Функција на маица : основни секојдневни Врвови и Лабава Стилска Големина : ако сакате лабави стилови, на�

DEN 287.84