• Свеж
Женски Елегантен Фустан Мини Фустан Без Ракави Летен Бодикон Партија Свила Против Вратот Цврсти Слаби Фустани

Женски Елегантен Фустан Мини Фустан Без Ракави Летен Бодикон Партија Свила Против Вратот Цврсти Слаби Фустани

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Спецификации : . Пол : Женски. Материјал : Полиестерски Влакна. Шема : Цврста Боја. Ракав : Без Ракави. Јака : V-Вратот. Големина(см)tttttt t t. s t Bust : t87пресврт : t68t Hip : t93. Мt Bust : t92пресврт : t73t Hip : t98. Lt Bust : t100пресврт : t80t Hip : t105. XLt Bust : t107пресврт : t88t Hip : t113. tttt T T T T T Tt tt t t t Bust : t34. 25 пресврт : t26. 77 t Hip : t36. 61 . Мt Bust : t36. 22 пресврт : t28. 74 t Hip : t38. 58 . Lt Bust : t39. 37 пресврт : t31. 50 t Hip : t41. 34 . XLt Bust : t42. 13 пресврт : t34. 65 t Hip : t44. 49 . Забелешка : . 1. Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2. Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х фустан Премиум материјал : долна облека усвојува висококвалитетни полиестерски влакна, дише, мека, пријателска за кожата и не иритирачка. Секси дизајн : ноќна облека без грб со Врзување има еднобојна боја, врат на брод, прерамки за шпагети и страничен шлиц, што ја покажува вашата секси крива на телото. Големина : Достапно во 4 големини : S, M, L, XL, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Подарок за изненадување : Секси долна облека е подарок за изненадување што ќе го сака и ужива. Овој фустан ќе направи да се чувствувате самоуверено и удобно. Применлива прилика : Фатете го погледот на вашиот љубовник со овој привлечен фустан со лизгање. Совршен за брачната ноќ, меден месец, забава за долна облека, Денот на Вљубените, годишнината, ноќта на состанокот, пукањето во будоар и секоја посебна ноќ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Длабоко V Фустан Долги Ракави Фустани Женски Лето Повик Копче Пред Печатени V-Вратот Лабава Половина Ракав Влечење Фустани Длабоко

Женско Лето Секси Цврсто Слабеење Возбудувања Без Ракави Со Едно Рамо Поделени Фустани За Завиткување �

DEN 0.33

Фустан надвор Од Рамото За Жени Стилски Девојки Набраздени Ракави Лето Секси Секојдневен Еластичен Струк Симпатичен Мини Фустан

Големина ❥ вечерни фустани маици женска кошула вежбајте кошула ками резервоари за жени црн фустан без �

DEN 2.67

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Без Ракави Шема На Ленти Фустан Тркалезен Врат Макси Лабаво Вклопување Мода Трендовски

ПРОИЗВОДСТВО НАДВОР ОД КОНЦЕПТОТ од моделот што го прави до мастилата користејќи, имаме за цел да генер�

DEN 1.67