• Свеж
- Geek 19V 1.58 A 30w AC Адаптер Полнач Кабел Замена За Acer Се Стремат Еден ЗА Напојување Електрична Мрежа

- Geek 19V 1.58 A 30w AC Адаптер Полнач Кабел Замена За Acer Се Стремат Еден ЗА Напојување Електрична Мрежа

DEN 252.64

Од стока
Во магацинот

CJP-Geek 19 V 1.58 A 30w AC Адаптер Полнач Кабел Замена За Acer Се Стремат Еден За3 Напојување Mainsnote : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и врвот на приклучокот пред купувањето. 2. Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет.Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 360 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција!Вклучен пакет : 1 x кутија За Полнење 1 x Кабел За Напојување [Спецификации] : Влез : AC 100 V-240 Volt, вкупно 8ft доволно долго, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и мониторот или лаптопот. [Квалитет на индустријата] : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет. Одобрено ОД CE & FCC. Нема Да Предизвика Пожар, БЕЗБЕДНОСНА УПОТРЕБА!. [ Совет За приклучок] : адаптерот има тркалезен врв на цевката, ве молиме двојно потврдете го врвот на приклучокот пред да го купите. [Практично и Преносливо] : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред! : Овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. [Компатибилни Модели] : 19v 1.58 A 30w AC Адаптер Полнач Кабел Замена За Acer Се Стремат Еден За3 Напојување Електрична мрежа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кам Заклучување Канцелариски Датотеки Кабинет Поштенски Биро Фиоки Шкаф Алатки Бо Шкафче Клучеви Заштитник Дијаметар Должина

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Описr r дали барате �

DEN 104.80

Држачи За Автомобилски Чаши Универзален Подлога За Чаши За Автомобил Водоотпорен Нелизгачки Држач За Истурање Отпорен На Квасец

Заштита За Држач За Чаши За Автомобил : Дизајн Во Форма На Длабока чаша со нелизгачка основа, подлогите м

DEN 1.00