• Свеж
Гузом Женски Летни Тимови Памучни Ленени Култури Врвни И Широки Панталони За Нозе Лабава Дневна Соба Со Џебови Екипажот Вратот Без Ракави Резервоарот Блузи Облека

Гузом Женски Летни Тимови Памучни Ленени Култури Врвни И Широки Панталони За Нозе Лабава Дневна Соба Со Џебови Екипажот Вратот

DEN 272.16

Од стока
Во магацинот

Гузом Женски Лето 2 Парче Облека Памук Лен Култура Врвот И Широк Нога Панталони Лабава Дневна Во собата Со Џебови Екипажот Вратот Без Ракави Резервоарот Блузи Облека - Бела Големина 14премиум Услуга : . 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Затоа, можете да ги купите нашите производи со доверба!. Изберете ги нашите производи, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!!. [Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. 2 парчиња облека за жени. Карактеристики : 1. Карактеристики на производот : Секојдневен врв, секојдневна облека, без ракави, панталони, моден и моден дизајн, летен секојдневен врв.2. Материјали : памук и дише и суво, намалување на потењето, анти-зрачење, анти-статички 3. Стил : овој цврст врв може да се носи со јакна или самостојно, со фармерки, шорцеви, фустан, потпетици или станови, што и да сакате 4 Прилики : Секојдневен, секси, секојдневен, родендени, состаноци, танцови емисии, забави, свадби, за работа, клубови, престој и многу повеќе. Погоден за лето и пролет.5. Ве молиме запомнете : измијте рачно или машина во ладна вода/не избелувајте/исушете. Нашата облека е наменета За Азиската фигура, што значи помала од нормалната Европска големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која можете да ја најдете на нашата слика или опис. Сезона : Лето : Женска, женска пригода : Секојдневен, Далииматеријал : памук и стил : Секојдневна и модерна должина : нормална должина на ракавот : Без Ракави Како да се мие : Миење Раце, ладно, закачување или сушење во линија : 1 блуза +1 панталони. облека за одмор за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

фарти Молња Зделки На Денешницата Ленени Панталони За Жени Лале Полите Еластични Џебови Со Висок Струк Панталони Пространи Вклопуваат

✿широки нога лабави панталони за жени широки фармерки за жени црни ленени жени лабави фит фармерки за ж

DEN 2.33