• Свеж
Дете Деца Бебе Момчиња Девојки Чевли Први Пешаци Симпатична Лак Мека Антислип Носење Чорапи Чевли Креветчето Чевли Предвокер Мали Деца Чевли Големина Мало Дете Ши

Дете Деца Бебе Момчиња Девојки Чевли Први Пешаци Симпатична Лак Мека Антислип Носење Чорапи Чевли Креветчето Чевли Предвокер

DEN 172.64

Од стока
Во магацинот

Сезона : Пролет, есенска Табела : . Големина : 18 Препорачана возраст : 0-6 Месеци Должина На Влошката : 11,5 см/4,53" Погоден За : Големина : 20 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Должина На Влошката : 12,5 см/4,92" Погоден За : Големина : 22 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Должина На Влошката : 13,5 см/5,31" Погоден За : Мали Деца Големина : 24 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Должина На Влошката : 14,5 см/5,71" погоден за : мала големина : 26 Препорачана возраст : 2-3 години должина на влошката : 15,5 см/6,10" погоден за : мала амортизирана влошка : нашите водени чевли за мали деца имаат влошки За дишење, Влошките се исто така изработени од мек Ева Материјал, апсорбираат го намалуваат мускулниот замор во стапалата И нозете. Додава Побезбедна Влечна Сила И Паѓа, И Ги Штити Нозете На Децата Од Остри Карпи И Камења. ЗАТВОРЕТЕ Ја Чипка Затворање Лесно Се Става, Соблекува И Што Е Најважно, Останете На Нозе на Вашето Дете!. ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ и УДОБНОСТ : Дизајниран Да Биде Лесен За Ставање, Додека Исто Така Останува Ставен. Обложена Влошка Обезбедува И Многу Амортизирање. Нелизгачкиот Ѓон Му Помага На Вашето Дете Да Се Лизне. Повод Формално, Забавно, Секојдневно, Фотографирање, Активности на Отворено, Добро за Секојдневна Употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мода Обичните Жени Печатени Распон Дами Висок Половината Задржи Топло Долги Панталони Целосна Должина Панталони Хеланки Топла64485933

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

DEN 0.33

Комплет Детска Облека За Костими За Вештерки За Ноќта На Вештерките Косплеј Здолниште со Капа За Партиски Перформанси - Големина

Описр р Како да ги направите вашите деца извонредни од толпата На Ноќта на Вештерките? Оваа облека за ко�

DEN 2.00