• Свеж
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Длабоко Небо Сина Област Килими, 6'9'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Длабоко Небо Сина Област Килими, 6'9'

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Длабоко Небо Сина Површина Килими, 6 "х 9". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Детални спецификации

Додатоци на производи