• Свеж
Топла Ванила Шеќер Соба Спреј Од Еклектичен Дама,, Мирисна Ароматична Соба Магла За Дома, Соба, Канцеларија

Топла Ванила Шеќер Соба Спреј Од Еклектичен Дама,, Мирисна Ароматична Соба Магла За Дома, Соба, Канцеларија

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Еклектичните Спрејови За Соби за Дама ефикасно ги искоренуваат несаканите ароми во вашиот дом, оставајќи зад себе пријатен, суптилен мирис.Спрејовите во нашата соба не содржат никакви вештачки бои, парабени или конзерванси. Спарувајќи ги нашите мириси со безбедни состојки, можете да бидете сигурни дека дишете во чиста средина.За помоќен спреј за простории, пробајте ја нашата формула За Двојна Јачина-содржи двојно поголема количина на мирис од нашите оригинални спрејови за простории, совршени за оние кои претпочитаат поцврст мирис. ОСВЕЖЕТЕ ЈА ВАШАТА СОБА - нашата соба спрејови помагаат да се елиминираат непријатните мириси додека додаваат пријатен лесен мирис. За ПОСИЛЕН мирис - нашата формула За Двојна Сила содржи двојно повеќе мирис за луѓе кои претпочитаат посилен спреј за соба. ШИШЕ БЕЗ АЕРОСОЛ - Нашите Спрејови за Соба доаѓаат во шише без аеросол со распрскувач со фина магла. Нашиот Топол Ванилин Шеќер е богат, декадентни ноти на кафеав шеќер и ванила сместени со навестување на мошус.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гас Фен Серпентина Комплет Замена За Амана HG Фен-Компатибилен Со Фен Гас Вентил Палење Електромагнетниот Серпентина Комплет-Почетна

Почетна Компоненти Замена 279834 Гас Фен Серпентина Комплет За Амана HG6660 Фен ве Молиме запомнете : Ова Е По�

DEN 95.84

Капак За Запечатување на купуп, Капаче За Заптивка Капа За Заштеда На Капаче Заптивка Заптивка Зачувувач Отворена Цевка За Запечатување

Опис : Обезбедете чисто, едноставно решение за покривање контејнери на полиците што сакате повторно да �

DEN 1.33