• Свеж
Риболов Железо Мијалник Тежини ЕКО-Пријателски Бас Кастинг Апаратури Мијалници Се Справи

Риболов Железо Мијалник Тежини ЕКО-Пријателски Бас Кастинг Апаратури Мијалници Се Справи

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет.* Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи .*Достапни големини : 4g, 7g, 10g,14g,20g,28g*Изработени од квалитетен железен материјал,анти- ' рѓа, еколошки и издржлив за долготрајна употреба.* Обликот на капка вода помага да се намали влечењето во водата,има вртење од 360° за морски риболов.Добро за далеку кастинг и брзо тонење со малку звук.*Фината изработка обезбедува елегантна површина, дупчицата нема да ја оштети риболовната линија и има посветло конкавно-конвексно чувство на рака. Мал отпор, точен и брз пад!*Корисен додаток за љубителите на риболов, погоден за риболов во длабока вода.Спецификации : * Материјал : Железо*Големина : 4g : Height : 115mm;Width : 9mm7g : Height : 160mm;Width : 11mm10g : Height : 180mm;Width : 13mm14g : Height : 220mm;Width : 14mm20g : Height : 225mm;Width : 17mm28g : Height : 270mm;Width : 18mm (Приближно)*Боја : Сребро (како што покажува сликата)Содржина На Пакетот : 10* Тегови На Железен Мијалник Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Бцлонг Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи