• Свеж
Жените Џемпер Дозвола Жена V-Вратот Солидна Повик Копче Плете Средно Долго Палто Повик Џемпер

Жените Џемпер Дозвола Жена V-Вратот Солидна Повик Копче Плете Средно Долго Палто Повик Џемпер

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Aoochasly Жените Џемпер Дозвола Жена V-Вратот Солидна Повик Копче Плете Средно Долго Палто Повик Џемпер *♛Имајте Добар Ден : имајте добар ден во Овој Џемпер! Овој Плетен Џемпер Има Дизајн Со Долги Ракави, Џемперот Е Изработен Од Висококвалитетна Ткаенина, Помек За Да Ја Затвори Вашата Кожа. Џемперот Со Пуловер Има Малку Истегнување, Ви Носи Пријатно Искуство Со Носење.Што не само што оди На Повисоко ниво на мода, Туку Ви Дава И Добро Расположение. * ♛Лесно совпаѓање : Џемпер Со Долги Ракави Со Врат/врат/тркалезен врат, Погоден за Жени од Сите Форми и Висина,Погоден за Aut Зима и Пролет.Лесно Се Спарува Со Хеланки, Слаби Панталони, Фармерки, Чизми До Глуждот Или Чизми Високи До Бутовите За Шик Изглед!. *♛Многу Прилики : Најдобар Избор за Секојдневен, Канцеларија, Забава, Запознавање, Училиште, Улична Облека или Секојдневен секојдневен изглед. Одлично за пролет, fall и рана зима. Овие врвови може да се носат сами на ладен ден или слој под палто од јакна за да ја дочекаат студената зима. * ♛ГИ ЗАДОВОЛУВААТ СООДВЕТНИТЕ ПОТРЕБИ : Разновидниот Џемпер Лесно Се Совпаѓа Со Се За Да Го Комплетирате Изгледот Што Го Сакате, Што Е Совршено За Божиќна Забава, Нова година, Работа, Патување, Дома, Улица, Надвор Од Вратата, Секојдневен Секојдневен Изглед Во Fall, Пролет и Зима. Предниот Џемпер Со Вкрстена Обвивка Е Совршен За Носење Со Убав Ѓердан, Стилско Здолниште За Моден Изглед. Спарете Со Слаби Фармерки И Високи Чизми За Секојдневен Уличен Изглед. * ♛Упатство За Перење : Ладно Миење Раце Recommended.Do Не Bleach.Do Не Железо.Машинско перење, препорачајте со торба за перење / Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Џемпери Со Долги Ракави Екипажот Расчистување На Вратот Женска Мода Долги Ракави Вратот На Екипажот Лабава Боја Соодветни

Женски Модни Долги Ракави Екипажот Вратот Лабава Боја Појавување Блуза Плетени Џемпери карактеристики

DEN 0.67