• Свеж
Мама Вибрации Леопард Потресени Ретро Зајдисонце Летни Вибрации Маица Црна Голема

Мама Вибрации Леопард Потресени Ретро Зајдисонце Летни Вибрации Маица Црна Голема

DEN 255.20

Од стока
Во магацинот

95% Полиестер, 5% Спандекс. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Карактеристики на производот : графичка маица, маица за печатење букви, секојдневен, краток ракав, врат на екипажот, модна маица. Сезона : СИТЕ Сезонски КАРАКТЕРИСТИКИ : полиестер, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек, тоа е доста добро прифатено од мажи и жени за кул и свеж летен стил. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа вера е погодна За Лето, Пролет, Fall и Зима. Ве одржува ладни и не ја поттикнува потта. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. Во Пролет или Fall, или кога температурите ќе се искачат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме проверете ги деталите за големината во описот на производот. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи