• Свеж
Рустикален Кафеав Послужавник За Послужување Дрво Во Медитерански Стил Послужавник За Маси Десктоп Декор

Рустикален Кафеав Послужавник За Послужување Дрво Во Медитерански Стил Послужавник За Маси Десктоп Декор

DEN 330.88

Од стока
Во магацинот

Опис. Дали барате украсен послужавник со тематика на плажа за вашата домашна работна површина? Оваа фиока за храна е изработена од безбедни и висококвалитетни дрвени материјали, издржливи и практични. Многу е погоден за прикажување храна. Креативниот и исклучителен дизајн е погоден за ресторани, хотели, специјални собири и семејни вечери.  . Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрвен . - Големина : 31,00Х31, 00Х3, 00см/12, 18Х12, 18Х1, 18ин. - Лесен за употреба, мазна површина, лесен за чистење. Послужавникот за сервирање дрво има нежен изглед на обликот. - Погоден за дома, ресторан, хотел, кафуле и бифе, итн. Производот има одлична изработка. - Овој послужавник е многу погоден за чување овошје, храна, садови, десерти или некои други мали кујнски и предмети за домаќинството. - Неговиот материјал е супериорен, овој послужавник за дрво не е лесен за бледнеење или кршење и може да се користи долго време. . - Послужавникот За сервирање Со Тематика На Плажа е извонредна изработка гарантира неговата практичност иesетика. Лесен за употреба, мазна површина, лесен за чистење. Послужавникот за сервирање дрво има нежен изглед на обликот. Погоден за дома, ресторан, хотел, кафуле и вклучена, итн. Производот има одлична изработка. Овој послужавник е многу погоден за чување овошје, храна, садови, десерти или некои други мали кујнски и предмети за домаќинството. Неговиот материјал е супериорен, овој послужавник за дрво не е лесен за бледнеење или кршење и може да се користи долго време. Послужавникот За сервирање Со Тематика На Плажа е извонредна изработка гарантира неговата практичност иesетика.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Длабок снег покрива приколка од алуминиумски камп сместена помеѓу високи смреки, Премин Од Лос, Полуостров Кенаи, Јужна Централна

Длабок снег покрива приколка од алуминиумски камп сместена помеѓу високи смреки, Премин Од Лос, Полуост

DEN 351.20

Постери Брод Сино Езеро Панорамско Сликарство Природа Ѕид Уметност Мал Брод Ѕид Уметност Модерен Ѕид Уметност Платно Отпечатоци

Постери Брод Сино Езеро Панорамско Сликарство Природа Ѕид Уметност Мал Брод Ѕид Уметност Модерен Ѕид У�

DEN 2.00

Винхом Декоративна лента со шема на ленти со сиви и јаглен наутички ленти и симпатична сидро фрлаат капаци на перници со големина

Направено од висококвалитетен полиестер, мек и удобно Скриен патент за удобност во стилот и подобро вкл

DEN 271.84