• Свеж
Хаити Жени Еднобојни Еластични Хеланки За Половината Исечени Дно Со Висок Струк Џебови За Вежбање Сплит Полите Јога Панталони

Хаити Жени Еднобојни Еластични Хеланки За Половината Исечени Дно Со Висок Струк Џебови За Вежбање Сплит Полите Јога Панталони

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренинг Панталони, Лабави Јога Панталони, Женски Спортски Спортски Спортски Панталони Тип На Шема : Еднобојна, Врвка За Влечење, Еластична Боја На Половината : Сива, Зелена, Црна, Сина, Кларет, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Должина на полиестер : Каприваист : Сезона На Висок Струк : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Карактеристика : Лабавиот јога каприс со еластичен појас е удобен и лесен за влечење нагоре и надолу. Џебовите се убави и големи за носење на телефонот, паричникот, клучот итн.2. Лабаво вклопување, два џебови, еластична половина, должина на капри, слатки, широки и поделени нозе. Доволно краток за да биде доволно забавен и доволно долг за да биде соодветен без да биде премногу краток. Женски капри џогери меки панталони за пижами, харем панталони за жени,карго панталони, капри хеланки, широки капри, ленени капри панталони3. Широките панталони за нозе имаат ласкава форма и убаво се завесуваат од колковите до ногата. Женски каприс за секојдневно лето со џебови, женски дневни панталони, тренинг капри спортски панталони за жени.4. Совршен за џогирање, трчање, теретана, фитнес, аеробик, пилатес, вежбање, јога, секаков вид тренинг, салон, танц или секојдневна употреба.Содржина на пакетот : 1 х Јога Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Панталони За Кревање Задник, Јога Панталони Со Висок Струк, Фитнес За Вежбање Тесни Каприс панталони. Материјал-65% Памук, 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Јога Панталони Со Висок Струк, Панталони Каприс, Долги Панталони За Трчање Во Спортска Сала, Задници За Вежбање За Контрола На Стомакот, Истегнување Џегинг. Прилики-Бодибилдинг, Фитнес, Пилатес, Одење, Кревање Тегови, Јога, Теретана, Тренинг, Трчање, Џогирање, Тренинг. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи