• Свеж
коаезне Кошули За Жени Трендовски Летни Женски Екипаж Вратот Симпатична Мачка Печатени Маици Врвот Обични Меки Удобни Туника Кошули Маичка Блуза

коаезне Кошули За Жени Трендовски Летни Женски Екипаж Вратот Симпатична Мачка Печатени Маици Врвот Обични Меки Удобни Туника

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1pc топџуниор Блуза Со Долги Ракави Женски Кратки Ракави Летна Топ-Табела : . Големина : С Биста : 90см/35.43" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 48см/18.90" Должина : 64см/25.20"Големина : М Биста : 96см/37.80" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 49см/19.29" Должина : 66см/25.98"Големина : Л Биста : 102см/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 50см/19.69" должина : 68см/26.77"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 42см/16.54" ракав : 51см/20.08" должина : 70см/27.56"големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 43см/16.93" ракав : 52см/20.47" должина : 72см/28.35" многу е погоден За Секојдневно Носење и Совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, Шопинг, работа,одмор или улица, улична облека, Забава и Секојдневен живот итн. 3/4 Ракав, Цвет, Врат На Екипажот, Лабаво Вклопување, Врвови Од Туника, Лабави Маици, Летни Врвови, Основна Маица, Секојдневна Блуза. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Класика Погодна За Повеќето Дами. Ова Е Празничен Подарок За Пријателите и Колегите, Сигурен Сум дека ќе Им се допадне.

Детални спецификации

Додатоци на производи