• Свеж
Ксисака Женски Плус Големина Сатен Свила Пижами Сет Камизола Шорцеви Сетови Мека Облека За Спиење Женски Долна Облека Летен Салон Во Собата XL-5XL

Ксисака Женски Плус Големина Сатен Свила Пижами Сет Камизола Шорцеви Сетови Мека Облека За Спиење Женски Долна Облека Летен

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Женски Плус целосна Плус Големина Без Грб Суспендер Ноќница Женска Мода љубов Ноќница Дводелна Имитација Свила Домашен Костум карактеристики : 1. И полните девојки и слабите девојки можат да го носат. 2. љубовта и симпатичната, љубовна долна облека ќе направат да се чувствувате добро. 3. Погоден за промовирање на емотивниот живот на мажот и жената. 4. Подобрете го квалитетот на спиењето. 5. производство, удобна и мека ткаенина. Стил : нега на облека за суспендери : Должина На Миење Раце : Обичен Материјал : истегнете сатинзизирај : вистинска големина содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустани.USUKEUBust Tops Lingheaisthipshorts Lenghxl2x-Големи 121642112cm/44.09"68.5 cm/26.97 "86cm/33.86"134cm/52.76" 37.3 cm/14.69 " Големина : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm/44.09 "Блузи Должина : 68.5 cm/26.97" Половината : 86cm/33.86 "Колк : 134cm/52.76" Шорцеви Должина : 37.3 cm/14.69 " quise Големина-Совети Q Табела Големина значи тип на тело опсези за жени, тие се за општо водство само. За најпрецизно вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето. Ве молиме изберете една поголема големина ако вашето тело е стандардно. Ве молиме изберете Две поголеми димензии ако сте пополни и посекси. ●Материјал : пижамата е изработена од мека Удобна Ткаенина што Дише и еластична идеална. Новиот стил што тече ве прави симпатични и модни во текот на секојдневниот живот. Исто така, секојдневен лесен лабав класичен и погоден за пролет лето fall. ●Удобност На Почетокот : Удобноста треба Да биде врвен приоритет при изборот на пижами, а оваа женска облека за дневна облека е вашиот најдобар избор. Тоа меки И Квалитетни ткаенини за да се обезбеди целосна удобност при спиење или лежење дома. Имаме доволно самодоверба да ве изненадиме кога ќе ја добиете оваа симпатична облека. Прилика : еднобојна/уникатни отпечатоци пижами со лабав стил совршен за одмор, забави, јога, домашна облека или какви било активности во затворен простор. Покрај тоа, тој е исто така совршен подарок за фестивал, роденден, меден месец, денот на благодарноста или која било годишнина. ●Нега За перење : за најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата. Не избелувајте!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кошули со кратки ракави за девојчиња Бебиња Девојчиња Врвови На Суспендирање Без Ракави+Шорцеви Печатени Со Срце ОБЛЕКА ХМОРА

Бебе Девојки Блузи За Суспендирање Без Ракави+Шорцеви Печатени Со Срце Моден дизајн, Сосема Нов, квалит�

DEN 239.84

Машки Кошули Со Кратки Ракави Машка Мода Секојдневен Пуловер Со Тркалезен Врат Печатење Маица Со Кратки Ракави Блуза Машки Кошули

Мажи Мода Повик Круг Вратот Пуловер Печатење Краток Ракав Маица Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики

DEN 1.33