• Свеж
Наполнете Го Вашиот Плакар

Наполнете Го Вашиот Плакар

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Големина : С -САД : 4- - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8- - - ЕУ : 34- - - Биста : 94см/37.01"- - - - Ракав : 19см/7.48"- - - Рамо : 37см/14.57"- - - Должина : 84см/33.07" Големина : М- - САД : 6- - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10- - - ЕУ : 36- - - Биста : 98см/38,58"- - - РАКАВ : 19,5 СМ/7,68"- - - рамо : 38см/14,96"- - - Должина : 85см/33,46" големина : Л- - - сад : 8- - - велика британија : 12- - - еу : 38- - - биста : 102см/40,16"- - - - РАКАВ : 20см/7,87"- - - рамо : 39см/15,35"- - - ДОЛЖИНА : 86СМ/33,86" Големина : xl- - - сад : 10- - - велика Британија : 14- - - еу : 40- - - биста : 106см/41,73"- - - - ракав : 20,5 см/8,07"- - - РАМО : 40СМ/15,75"- - - ДОЛЖИНА : 87см/34,25" големина : 2xl -САД : 12- - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16- - - еу : 42- - - биста : 110cm/43.31"- - - ракав : 21cm/8.27"- - - рамо : 41cm/16.14" - - - должина : 88cm/34.65" ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : КАРАКТЕРИСТИКИ : СЕКОЈДНЕВЕН,БЕЗ РАКАВИ, ЖЕНСКИ ФУСТАН .Материјал : Полиест, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, токму онака како што сакате прилика : Состаноци,Секојдневни,Забави,Плажа,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Женски Фустан. Мек, лесен материјал за допир на кожата, фустанот ќе ви даде удобно и топло искуство при носење. А-линија,бодикон,половината за завиткување,висок струк,сплит полите на сирена,цврста боја, долга должина. Совршено одговара за секојдневно, секојдневно носење, викенд, шопинг, состаноци, одмор и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хуаи Жени Преголеми Дуксери Дуксери Отпечатоци Со Долги Ракави Врвови На Дуксери Со Качулка Со Качулка Обични Врвови Од Туника

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 255.84

Женски Дуксери Писмо Печатени О-Вратот Долг Ракав Решетка Срце Повик Пуловер Качулка Дебела Со Џеб Мека Пријатна Лабава Дуксери

Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31" Рамо : 56см / 22.05" Ракав : 48см / 18.90" Должина : 66см /

DEN 272.96