• Свеж
Вреќа Запечатена Со Жито Свежа Торба За Складирање Сува Храна Што Може Повторно Да Се Затвори Под Торба Со Ориз

Вреќа Запечатена Со Жито Свежа Торба За Складирање Сува Храна Што Може Повторно Да Се Затвори Под Торба Со Ориз

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Опис. Дали барате вреќи со жито за вашата секојдневна употреба? Овие вреќи со жито можат да ги задоволат вашите потреби за користење. Ова е вреќа за складирање може да собере доволно исушена храна. Со удобен дизајн, многу практичен и лесен за употреба. Удобен за чување мали предмети и лесен за пристап. Совршен за домашна употреба. Дефинитивно ќе ја заслужи вашата корист и ќе ве направи среќни. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Милениче, јп. - Големина : 30, 00Х26, 00Х0, 20см/11, 79Х10, 22Х0, 08ин. - Капацитет : 2,5 кг. - Погоден за чување на сите видови храна, зрна кафе, бонбони, чај, ореви, сушен цвет, накит, мали занаети итн. - Дизајнирана со капак за заптивка за завртки, оваа торба за складирање е добро запечатена, вертикалниот начин заштедува простор и ја одржува вашата кујна организирана. - Погодно за отворање или затворање на торбата, совршени материјали за дома, продавница, студентски дом и сл. - Овие Торби За Повторно Затворање се едноставни во дизајнот и практични во употреба, ви даваат пријатно искуство со користење. . - Оваа торба за складирање жито доаѓа со рачка за носење што ја прави многу пренослива и може да се носи насекаде. Погоден за чување на сите видови храна, зрна кафе, бонбони, чај, ореви, сушен цвет, накит, мали занаети итн. Дизајнирана со капак за заптивка за завртки, оваа торба за складирање е добро запечатена, вертикалниот начин заштедува простор и ја одржува вашата кујна организирана. Погодно за отворање или затворање на торбата, совршени материјали за дома, продавница, студентски дом и сл. Овие Вреќи За Повторно Затворање се едноставни во дизајнот и практични во употреба, ви даваат пријатно искуство со користење. Оваа торба за складирање жито доаѓа со рачка за носење што ја прави многу пренослива и може да се носи насекаде.

Детални спецификации

Додатоци на производи