• Свеж
Nokpsedcb Жените Лето Надвор Рамо Завој Ruched Култура Врвот Девојка Paisley Печати Halter Тенкови Без Грб Елек Бела М

Nokpsedcb Жените Лето Надвор Рамо Завој Ruched Култура Врвот Девојка Paisley Печати Halter Тенкови Без Грб Елек Бела М

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Женско модно печатење оглавник завој изложен папок елек - - - меката и удобна ткаенина погодна за кожата и овозможува на кожата слободно да дише; толку кул и стилски, може да се толкува со секој фустан за да ја фасцинира убавината, ќе ве направи опуштени, разиграни и привлечни. Спецификација : . Материјал : полиестер. Големина : С, М, Л.Стил : Европски и Американски. Шема : Печатење. Соодветна возраст : 18-24 години. Применлив пол : Женски. Соодветна сезона : Лето. Популарни елементи : Без Грб, завој, шиење. Изборна боја : Црвена, каки, жолта, розова црвена. Забелешки : . 1. Горенаведените податоци рачно се мерат и е дозволена грешка од 1-2 см. 2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки. Содржина На Пакетот. 1 * ЕЛЕК ВИСОК СТРУК МАТЕРИЈАЛ : овој ромпер е направен од висококвалитетни влакна за плетење. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : бебешкиот комбинезон нема ракав, квадратен врат, копчиња за меѓуножје и цртан филм виножито. Ромперот за плетење е за пролет, лето и fall. МНОГУ ПРИЛИКИ : бебешкиот лабав комбинезон е погоден за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија, крајбрежна плажа или дом, итн. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃААТ : ромперот може да биде обичен боди, за да одговара со ветробран, палто, фармерки, хеланки, патики или сандали за да создаде разновиден модерен изглед на бебето. БЕЗБЕДНОСНО ОСИГУРУВАЊЕ : детскиот ромпер има природно печатење во боја гарантира дека штетните хемикалии нема да дојдат во контакт со кожата на бебето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Блузи За Жени Плус Големина Летна Чипка Трим Крпеница Шупливи Кратки Ракави Симпатична Обична Маичка Кошула Обична Туника Блуза

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во РКЗДСР ?☑Пребар

DEN 247.68

Јубатуо Женска Мода Лабава Секојдневна Ноќта На Вештерките Печатена Кошула Со Копчиња Со Долги Ракави Кардиган Врвен Кардиган

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

DEN 331.04