• Свеж
Глонме Мажи Дуксери Вратоврска Боја Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Менс Редовно Вклопување Врвен Секојдневен Стил НА Ноќта НА Вештерките Е XL

Глонме Мажи Дуксери Вратоврска Боја Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Менс Редовно Вклопување Врвен Секојдневен Стил НА Ноќта НА

DEN 246.08

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Мажи Дуксер За Ноќта На Вештерките, Пуловер Со Долги Ракави, Дуксери На Вратот На Екипажот Тип На Шема : Боја За Вратоврска, Отпечаток На Духови : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Деколте На Екипажот : должина на колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Карактеристики На Ноќта На Вештерките : 1. Машкиот пуловер За Ноќта на Вештерките изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата.2. Модни есенски дуксери за мажи кои имаат боја за вратоврска, принт За Ноќта на Вештерките, пуловер, врат на екипажот.3. Машкиот врв за Ноќта на Вештерките со долги ракави дизајниран со секојдневен стил, лесен за носење со фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.4. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики.5. Модни дуксери за пуловер За Ноќта на Вештерките/ секојдневен дуксер за мажи/врвови за пуловер на вратот на екипажот.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Дуксер За Ноќта На Вештерките (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Ноќта На Вештерките Обични Врвови, Долги Ракави Туника Пуловер Дуксери. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Машкиот Пуловер Изработен од Растеглива и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Обични Дуксери За Ноќта На Вештерките, Дуксери Со Долги Ракави Со Отпечатоци Од Духови Со Боја На Вратоврска, Смешен Пуловер, Дуксери За Вратот На Екипажот, Опуштено Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Пар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи