• Свеж
Налепници За Животни Fyydes Детски Рачно Изработени DIY Шарени Златна Фолија Хартија Паста Сликарство Цртани Играчки, Налепници За Животни, Налепници За Роденден

Налепници За Животни Fyydes Детски Рачно Изработени DIY Шарени Златна Фолија Хартија Паста Сликарство Цртани Играчки, Налепници

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Функција : 1. Карактеристики : извор на среќа за децата, артефакт за декомпресија за возрасни, децата можат слободно да обојат и да ја ослободат својата креативност во потполност, возрасните можат да се релаксираат и да ја доживеат среќата што ја носи уметноста.2. Стратегија 1 : Започнување Изберете картичка за илустрација И пронајдете ја хартијата од златна фолија што одговара на бројот.3. Напредни Индијана Џонс : Крадците 2 : Негувајте ја способноста да користите бои. Слободно користете ја вашата имагинација за разубавување и боење според вашите сопствени идеи.4. Како Да Се Користи : Изгребете ја налепницата со рамна глава на мал црн стап, притиснете ја златната фолија хартија што одговара на бојата на бројот на налепницата, излупете ја златната фолија хартија и готово.5. Шарена Златна Фолија Хартија : Доаѓа Со ефект на блиц, 6 листови со различни бои, кои можат слободно да се совпаднат за да ја направат сликата посјајна.Спецификација : Тип На Ставка : Налепници За Животнипроизвод Материјал : Функција На Бел Картонпроизвод : Functionетско Просветлување, Употреба На Боја, Одгледување На Трпеливост, Раце На Способностпогодна Возраст : 3 Години И Погоре Список На Пакувања : 6 х Златна Фолија Хартија 1 х Упатство За Употреба 1 х Двојно Завршена Четка8 х Налепница1 х Епокси1 х Крафт Хартија Како да се користи : Не Карактеристики : извор на среќа за децата, Декомпресија Артефакт За Возрасни, Децата Можат Слободно Да Обојат И Да Ја Ослободат Својата Креативност Во Потполност, Возрасните Можат Да Се Релаксираат И Да Ја Доживеат Среќата Што Ја Носи Уметноста. Стратегија 1 : Започнување Изберете картичка за илустрација И пронајдете ја хартијата од златна фолија што одговара на бројот. Напредни Индијана Џонс : Крадците 2 : Негувајте ја способноста да користите бои. Слободно користете ја вашата имагинација за разубавување и боење според вашите сопствени идеи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Резервна Гума За Компас Од Роза од ветер Покрива Водоотпорен Капак За Резервни Тркала Отпорен На Прашина Универзално Вклопување

МАТЕРИЈАЛ : нашите капаци за гуми се изработени од висококвалитетни полиестерски влакна, издржлива вод�

DEN 0.33