• Свеж
wrea Bluetooth Спортски IP Водоотпорен Чекор Контра Нараквица Прилагодлив Здрав Паметен Нараквица Дигитален Часовник

wrea Bluetooth Спортски IP Водоотпорен Чекор Контра Нараквица Прилагодлив Здрав Паметен Нараквица Дигитален Часовник

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Описоваа паметна нараквица е дизајнирана да го снима вашето здравје во спортски или секојдневен животен статус, што е погодно и за мажи и за мажи women.It може да ви помогне подобро да го разберете вашето здравје, вклучително и статусот на спиење итн., ќе ви даде поздрав живот.Водоотпорниот дизајн IP68 ви овозможува слободно да го користите дури и ако врне или прска во водата. Можете да го однесете за пливање и да ги снимите вашите податоци за пливање.Овој паметен часовник е компатибилен со повеќето апликации и има многу карактеристики и е многу практичен.Овој спортски часовник има повик и притисни текстуална порака за да не пропуштите важни повици и текстуални пораки.Спецификација : Боја : црна,црвена, сина.Големина : 50*14мм. големина На Екранот : 1инч.Резолуција на екранот : 240*240батерија : 610мах.Водоотпорен Ниво : IP68.Материјал за ремен за зглоб : материјал За Пускрин : акрилик безжично растојание : 5м (инклузивно) - 10м (инклузивно)меморија на Телото : 512 јазол може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Вклучен пакет : 1* спортски паметен часовник.1* упатство за употреба.1* кутија пакет. Оваа паметна нараквица е дизајнирана да го снима вашето здравје во спортски или секојдневен животен статус,што е погодно и за мажи и за жени. Може да ви помогне подобро да го разберете вашето здравје, вклучително и статусот на спиење итн., ќе ви даде поздрав живот. Водоотпорниот дизајн IP68 ви овозможува слободно да го користите дури и ако врне или прска во водата. Можете да го однесете за пливање и да ги снимите вашите податоци за пливање. Овој паметен часовник е компатибилен со повеќето апликации и има многу карактеристики и е многу практичен. Овој спортски часовник има повик и притисни текстуална порака за да не пропуштите важни повици и текстуални пораки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ступел Индустрии Минимална Зелена Палма Кокос Дијаграм Илустрација Цртежи Црна Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност Во собата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

DEN 719.84