• Свеж
Кепуман 47 Модерна Лебдечка Бања Суета, Слободен Стои Кабинет Со Врати и Фиока, Имитативен Даб

Кепуман 47 Модерна Лебдечка Бања Суета, Слободен Стои Кабинет Со Врати и Фиока, Имитативен Даб

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оваа модерна комбинација на лебдечки мијалник за бања со 2 врати може да ви го оживее денот. Обезбедува доволно простор за складирање за да можете да ги поставите резервите за бања каде сакате. Различна од оние тенки и слаби суети, нашата суета во бањата е направена од. премиум иверица, која е подебела и има подобра цврстина. дизајнот на ловење ја прави оваа суета овозможува монтирање на која било висина. Белиот керамички мијалник е лесен за составување и чистење. Решетката за складирање на дното го олеснува поставувањето валкана корпа за перење. и секојдневно чистење. Шарените табли без боја ни овозможуваат да создадеме повеќе можности за нашите животи и да ги збогатиме нашите животи додека работиме напорно за да ја заштитиме животната средина на земјата. ВКЛУЧЕНИ лебдечки суета со керамички сад мијалник, хардвер, инструкции. Не вклучувајќи огледало, славина и скокачки одвод. Лесен за инсталирање, нежен дизајн го олеснува составувањето, ја намалува грижата за качување или спуштање по скали или низ тесни врати и ходници. Димензии на производот : 47.24 "L x 18.11" W x 34.25 " H. Тип На Монтирање : ѕид Монтирање еколошки боја-слободен одбор. Вратата со мека затворање ќе ја направи вашата употреба поудобна. Пловечки Суета Мијалник Комбо Дизајн. На дното има отворена полица за складирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи