• Свеж
Иопко Балони Полетување На Бродот Виси Орнаменти И Шарени Воздушната Виси Орнаменти Балони Роденденска Забава

Иопко Балони Полетување На Бродот Виси Орнаменти И Шарени Воздушната Виси Орнаменти Балони Роденденска Забава

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Соблекување На Бродот Висечки Орнаменти и Шарени Воздушни Висечки Орнаменти Опис : дали сеуште барате подобро решение за инцидентот Во Суецкиот Канал? Што мислите за полетувањето на бродот? Нели е супер? Балонот го соблекува бродот, дали бродот сепак ќе заглави?Функција : 1. Двострано печатење со сублимација;2. Изработен од лесен акрилик мика, лесен за закачување; 3. Мала големина, лесна за употреба со други мали или големи додатоци; 4. лежи погоден за ретровизори за автомобили, венци, врати, итн.5. Најдобар избор за подарок за вашите пријатели или семејство.забелешка : ②поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување од 1-3смопис : Големина : 11,5 ° 8,3 см/4,53 € 3,3 инчи материјал : Акрилик пакетот вклучува : 1/2/4/5 /10х додатоци Полетување На Бродот Виси Орнаменти И Шарени воздушни висечки орнаменти опис : дали сеуште барате подобро решение за инцидентот во суецкиот канал? Што мислите за полетувањето на бродот? Нели е супер? Балонот го соблекува бродот, дали бродот сепак ќе заглави?Функција : 1. Двострано печатење со сублимација;2. Изработен од лесен акрилик мика, лесен за закачување; 3. Мала големина, лесна за употреба со други мали или големи додатоци;. 4. лежи погоден за ретровизори за автомобили, венци, врати, итн.5. Најдобар избор за подарок за вашите пријатели или семејство.забелешка : ②поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување од 1-3смопис : Големина : 11,5 ° 8,3 см/4,53 € 3,3 инчи материјал : Акрилик пакетот вклучува : 1/2/4/5 /10х додатоци. балони.

Детални спецификации

Додатоци на производи