• Свеж
Артисасет Метал Пренослив Преклопен Тркалезна Крајна Маса Црвена

Артисасет Метал Пренослив Преклопен Тркалезна Крајна Маса Црвена

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Вовед : нашата крајна маса е направена со армиран материјал, вешто насликана за да изгледа природно и модерно.Оваа елегантна и елегантна странична маса додава класична убавина во секоја просторија и ќе ве натера да живеете во скутот на луксузот.Нашите кружни крајни маси се најдобриот избор за складирање на вашиот дом, структура што може да се преклопи, достапна за вашите различни потреби. Заштитните подлоги нудат поголема стабилност и го спречуваат подот од нула. Исто така е преклопен, лесен и пренослив. Секојдневното чистење може да се користи за истиснување на влажната крпа, не користете алкохол директно за да избегнете оштетување на слојот за боја.Карактеристики : 1. Шарена Крајна Маса : тркалезна маса Со Црн/Црвен/Бел/Жолт/Син лак, елегантна и цврста закривена рамка за нозе. Свежи бои и модерен стил на дизајн се присутни во ова парче што ќе се истакне на кое било место.2. Внатрешна и Надворешна : оваа пренослива мала тркалезна маса може да се користи во вашата дневна соба како странична маса, маса за софа, масичка за кафе, држач за растенија, телефонска маса или како завршна маса за прикажување на внимателно избрани украси во вашата градина и балкон.3. Издржлив и Цврст : тркалезните маси дизајнирани со интегрален дизајн на челична конструкција во форма На тешка Х ја прават оваа странична маса во дворот издржлива и цврста за држење до 110 килограми за надворешна и внатрешна употреба.4. Хуманизиран Дизајн : површината е доволно мазна со премиум обложена во прав, отпорна на временски услови и водоотпорна, нема да ' рѓосува на дожд, дамка по дамка. Четирите заштитни стапала може да ја зголемат стабилноста без гребење на подот при поместување на масата.5. Лесно Се Склопува : склопот е едноставен и бара само неколку основни операции. Тркалезната форма ќе ги заштити вашите колена од модринки случајно предизвикани од остри агли и ќе создаде побезбедна средина до одреден степен.Спецификации : Боја : Црна/Црвена/Бела/Жолта/Сина : Димензија На Железо : 18 "x 18" x18 " Нето Тежина : 2,5 кг/4,41 Lbweight Капацитет : 110lbs Package Вклучува : 1 x Странична Табела 1 x Инструкција Мазна Површина. Безбедни Заоблени Граници. Светла Појава. Издржлив и Цврст. Лесно За Составување. И За Внатрешни И За Надворешни. Хуманизиран Дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи