• Свеж
Волфрам Љубов Типографија Пишување Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Одговара 18к Роза Злато Купола Четкани Сива Полиран

Волфрам Љубов Типографија Пишување Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Одговара 18к Роза Злато Купола Четкани Сива Полиран

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од волфрам карбид има многу полирани рабови, завршница слична на огледало. Едноставниот, но стилски дизајн вклучува закосени рабови и ги покажува Жолто Позлатените 18к. Достапен во цели и пол големини од 4 до 15, прстенот е широк 8 милиметри. Шармантните Златари презентираат Накит Од Ревност со оваа класична брусена сива полирана лента од волфрам карбид со розово позлатена купола од 18к со прекрасно врежан дизајн во ширина од 8 мм. Овој луксузен четкан сив 18к розово златен полиран куполен прстен е совршен за употреба за брак или облечено парче луксузен накит. Деликатно ги создаваме нашите уникатни прстени Во Удобно Вклопување, кои обезбедуваат удобно и секојдневно стилско носење. Ние ги носиме сите големини, вклучително и половина големина, или за жени или за мажи. Знаеме дека ќе ви се допаднат нашите остри, уникатни и креативни дизајни, така што ќе направат совршен избор за секој фандом и унисекс стил ќе им се допадне на сите. Размислувате да го купите како подарок за вашиот значаен другар? Маж или жена? Брат или сестра? Мајка или татко? Најдобар пријател? Се гордееме што сме лидери на елегантни, масни и модерни дизајни на прстени со неверојатни сопствени гравури кои можат да послужат како знак на љубов кон вашата заедница, фандом, нервоза или едноставно кон неговата или нејзината. Овој производ нуди Бесплатна Брза испорака. Нашите сопствени прстени доаѓаат во различни тенки и дебели ширини, па дури и изгледаат одлично на вашиот розов или палец. Идеален за дами, момчиња, па дури и за вашиот специјален крал. За секоја пригода, брак, свадба, годишнина, роденден или само импулсно купување, нашите прстени отпорни на гребење се совршена изјава за тој посебен господин или дама во вашиот живот. Нашите прилагодени прстени за удобност се направени од вистински волфрам карбид и одговараат и на мажите и на жените различни фенси стилови. Може да се користи за двојки прстен сетови или само него и неа. Совршен за љубителите на љубов, подароци, романтични, дечко, девојка, сопруг, жена, посебен некој, денот на мајката, денот на таткото, роденденот, денот на вљубените итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи